Koncerts “Tu esi mans draugs…”- veltījums Mārtiņam Freimanim

10. februārī Strenču Kultūras centrs aicina uz koncertu “Tu esi mans draugs…”, kurā skanēs Mārtiņam Freimanim veltīta dziesmu programma. Koncertā piedalīsies Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan”, mākslinieciskā vadītāja Irēna Zelča, un solisti Nora Urbāne, Aleksandrs Aleksis Tuņķelis un Regnārs Nerips. Koncerta pavadošā grupa – Pauls Arnicāns, Māris Orehovs, Didzis Soste, Viesturs Samts. Koncertprogrammu kuplinās mūsdienu deju grupa “Baltā”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Rūdolfs Bērtiņš.

Aizritējuši jau 13 gadi, kopš 2011. gada 27. februārī no šīs pasaules šķīrās jaunais un talantīgais mūziķis un komponists, grupas “Tumsa” vokālists Mārtiņš Freimanis. Aizejot mūžībā, viņš atstāja savas dziesmas, kas ir iecienītas un skan joprojām.

2014. gada 27. septembrī Strenčos sadarbībā ar Mārtiņa Freimaņa fondu notika labdarības koncerts “Dodiet man sirdi no mākoņiem”, kurā piedalījās Mārtiņa draugi – solisti Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, grupas “Tumsa” taustiņinstrumentālists Normunds Kalniņš, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers, Maija Kalniņa un Zanda Štrausa, kā arī Strenču un kaimiņnovadu pašdarbības kolektīvi. Koncerta ienākumi 1153 eiro tika ziedoti režisora Arvīda Krieva dokumentālās filmas “Freimis. Mārtiņš Freimanis” uzņemšanai.

7. februāris ir  Mārtiņa Freimaņa dzimšanas diena, tāpēc tiksimies 10. februārī Strenču Kultūras centrā koncertā “Tu esi mans draugs…” un atcerēsimies viņu. Ieejas maksa 10 eiro, biļetes iegādājamas Biļešu paradīzē un Strenču Kultūras centrā. Informācija, zvanot pa tālruni 28123123 vai 28676990.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux