Ļaujies piedzīvojumiem “Sajūtu parkā”!

Gaujas stāvo krastu “Sajūtu parks” – vieta aktīvai atpūtai ar ģimeni un draugiem Valmierā! 2024. gada vasaras sezona jūnija vidū uzņem pilnu sparu, pagarinot darbalaiku un Baskāju taku papildinot ar jauniem elementiem!

No 11. jūnija Baskāju taka, Tīklu labirints, Taka kokos bērniem ir apmeklētājiem pieejami katru dienu plkst. 10.00-18.00. Šīs aktivitātes svaigā gaisā dod iespēju ne tikai kopā pavadīt laiku, bet arī uzlabo koordināciju un sniedz tik vērtīgo iespēju – izkustēties!

Atjaunotā Baskāju taka saglabājusi līdzšinējo maršrutu. Takas segums, šķēršļi un aktivitātes ir uzlabotas, piedāvājot apmeklētājiem sajust vēl vairāk dažādu faktūru –  nāc un pārliecinies pats! Neaizmirsti paņemt līdzi telefonu vai fotoaparātu, jo būs tik daudz, ko gribēsies iemūžināt. 

Nemainīgi “Sajūtu parkā” savu darbību turpina ģimeņu, draugu grupu un klašu iecienītā Taka kokos, kas šajā sezonā ir pieejama apmeklētājiem no otrdienas līdz svētdienai plkst. 12.00-18.00. Piedzīvojumu kārotājus aicinām izaicināt sevi, pārvarot šķēršļus un izbaudot četrus pārbraucienus putna lidojumā pāri Gaujai! Taka kokos ir aprīkota ar nepārtraukto Šveices “Saferoller” drošināšanas sistēmu – apmeklētājiem nav iespējams sevi patvaļīgi atāķēt no drošības troses aktivitātes laikā, kā arī trasē darbojas pieredzējuši instruktori, kuri rūpējas par Jūsu drošību.

“Sajūtu parks” ir vieta, kur sev piemērotu aktivitāti atradīs ikviens! Aicinām Valmieras novada iedzīvotājus un viesus ļauties “Sajūtu parka” valdzinājumam un izbaudīt vasaras piedzīvojumus!

Darba laiks no 11. jūnija

KATRU DIENU | 10.00-18.00

Baskāju taka

Taka kokos bērniem

Tīklu labirints

OTRDIENA-SVĒTDIENA | 12.00-18.00

Taka kokos

23. un 24. jūnijā “Sajūtu parks” SLĒGTS

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux