LTRK Vidzemes biznesa dienas pasākums “Ekonomikas prognozes. Reģionālās tendences” – 11. oktobrī

Atvērta pieteikšanās LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumam “Ekonomikas prognozes. Reģionālās tendences”. Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar SIA “FACTRIS” aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumā “Ekonomikas prognozes. Reģionālās tendences”, kas notiks 11. oktobrī no plkst. 14:00 līdz 17:00 Valmierā.

Šī brīža ekonomiskās krīzes apstākļos uzņēmējiem īpaši svarīgi ir zināt ekonomikas virzības tendences gan reģionos, gan valstī kopumā, lai spētu sagatavoties izaicinājumiem, izvairīties no smagiem ekonomiskajiem triecieniem un plānot sava biznesa attīstību turpmāk. Lai runātu par uzņēmējiem nozīmīgām prognozēm, LTRK Vidzemes reģiona nodaļa organizē Biznesa dienas pasākumu “Ekonomikas prognozes. Reģionālās tendences”, kurā aicināti piedalīties uzņēmēji, pašvaldības un citi interesenti.

LTRK Vidzemes Biznesa dienas pasākumu vadīs un dalībniekus ar aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Par Eiropas un Latvijas tautsaimniecības izaicinājumiem enerģētikas krīzes laikā un tuvāko gadu prognozēm, uzmanību pievēršot Baltijas valstu augstajai inflācijai, to noteicošajiem iemesliem un paņēmieniem kā ar to cīnīties, runās Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste. Savukārt AS “Luminor Bank” galvenais ekonomists Pēteris Strautiņš stāstīs par Vidzemes ekonomiku caur eksporta pētījuma prizmu un SIA “FACTRIS” pārstāvis informēs par to, vai ir viegli uzņēmumiem pašreiz saņemt finansējumu, kādi finansējuma veidi ir labāki un, kāda veida finansējums neapgrūtinās uzņēmumu maksātspēju.

Dalība Biznesa dienas pasākumā ir ar iepriekšēju reģistrāciju.

Reģistrācija līdz 7. oktobrim šeit.

Papildu informācija: [email protected], tel. 20264530 (Baiba)

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux