Mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai tirdziņā “Kocēnu pavasaris 2022”

Aicinām Valmieras un apkārtējo novadu mājražotājus un amatniekus – gardumu, labumu un skaistuma meistarus – pieteikt dalību tirdziņā, lai bagātinātu pasākumu “Kocēnu pavasaris 2022”, kas notiks 17. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 vēsturiskajā Kokmuižas pils kompleksā, Kocēnos.

Pieteikšanās tirdziņam norisināsies līdz 10. aprīlim plkst. 16.00, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv . Jautājumu gadījumā tirgotājus aicinām sazināties ar Valmieras Kultūras centra projektu vadītāju Sintiju Milbergu, sūtot e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 20436868.

“Kocēnu pavasaris 2022” apmeklētājiem būs iespēja baudīt lustīgu svētku koncertu, kurā uzstāsies pašdarbības kolektīvi un nebēdnīgā folka, blūza un džeza grupa “Rahu The Fool”, kā arī līdzdarboties tematiskās radošās darbnīcās – krāsot un ripināt olas, kārtīgi izšūpoties un piedalīties svētku loterijā.

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centra, projektu vadītāja komunikācijas un, sabiedrisko attiecību jautājumos, Mob. tel.: 28382051, [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux