Meistarklase Zilākalnā kopā ar “Raganiņas riju”

Rudens ir pārmaiņu laiks, kad dienas paliek īsākas, tumšākas un drēgnākas. Drīz vien iestāsies ziema, un šajā laikā aktivizējas dažādi vīrusi un saslimšanas, no kurām neviens nav pilnībā pasargāts. Lai domātu par savu veselību, stiprinātu imunitāti un iemācītos ko jaunu, aicinām 15. decembrī plkst. 19.00 Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centrā uz meistarklasi, kur apmeklētājiem būs iespēja pagatavot priežu ziedi.

Meistarklasi vadīs Jurate Rudzīte, dabīgo kosmētikas produktu ražošanas uzņēmuma “Raganiņas rija” dibinātāja. Izmantojot dabīgas sastāvdaļas, Jurate spēj pagatavot visdažādākos dabīgās kosmētikas produktus, piemēram, ziedes, krēmus, eļļas, ziepes un vēl daudz ko citu. Vakara gaitā uzzināsim, kā top priežu ziedes no dabīgām izejvielām, kāds ir to dziednieciskais spēks, kā arī katram būs iespēja pagatavot savu priežu ziedi, kas var kalpot kā jauka un oriģināla dāvana kādam tuviniekam Ziemassvētkos vai praktisks profilakses līdzeklis saaukstēšanās gadījumā.

Zilamkalnam piemīt mītisks spēks, un arī mūsdienās turpinām novērtēt un izcelt dabas dziedniecisko spēku un enerģiju, kas valdzina gan vietējos, gan cilvēkus no citām Latvijas vietām un pasaules malām. Dalības maksa meistarklasei ir 5 EUR, norēķināšanās jāveic Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1, Valmierā) līdz 13. decembrim. Lai pieteiktos meistarklasei, aizpildi anketu šeit, raksti e-pastā: [email protected] vai piesakies, zvanot pa tālr. 26122943. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Ar radošu un možu garu gaidīsim Jūs Zilākalnā!

Informāciju sagatavoja: Annija Pabrika, Valmieras novada pašvaldības Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centra vadītāja, mob. tālr.: 26122943, ztornis.lv

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux