Nodod Valmierai dzimšanas dienā sportisku sveicienu!

Valmieras svētki nav iedomājami bez sportiskām norisēm, un arī šogad valmieriešus un pilsētas viesus 740. dzimšanas dienā sagaidīs tematiskas aktivitātes, ļaujot ikvienam sajust pilsētas sportisko garu.

Visu dzimšanas dienas nedēļu, no 17. līdz 23. jūlijam, aicinām nodot sportisku sveicienu Valmierai svētkos, lai kopā varam lepoties ar cilvēkiem, kuri pilsētu un Valmieras novadu veido par sporta notikumu centru. Savā sportiskajā aktivitātē iekļauj skaitli 740 un padalies ar to sociālajos tīklos Facebook (@valmiera.valmierasnovads) vai Instagram (@valmierasnovads), atzīmējot Valmieras novadu. Tie var būt noieti 7400 soļi, noskrieti 7,40 km, nobraukti 74,0 km ar velosipēdu, veikti 74 pietupieni vai 740 m balansēti uz skrituļdēļa – jebkas skaitās! Nodod savu sveicienu foto vai video formātā un iedvesmo arī citus – padalīsimies ar to Valmieras novada sociālajos tīklos un oriģinālākā sveiciena autoru apbalvosim ar Valmieras dzimšanas dienas pārsteigumu.

Svētku sportiskās aktivitātes iesāksim jau trešdien, 19. jūlijā, ar simbolisku 740 pakāpienu izaugsmes ceļu, dodoties iepazīt pilsētu no pavisam cita skatu punkta. Soli pa solim, kā Valmiera augusi šos gadus, tā virzīsimies augšup arī mēs, pilsētvidē saskaitot 740 pakāpienus. Tiksimies plkst. 18.00 Ziloņu ielā, lai dotos ceļā kopā, taču maršrutu ikviens varēs veikt sev ērtā laikā arī individuāli, vadoties pēc īpaši veidotas maršruta kartes. Kopējais maršruta garums ap 12 km.

Sestdien, 22. jūlijā, no plkst. 10.00 jau otro gadu Valmieras pilsētas svētkos sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” notiks ātruma sacensības “Izbrauc Mežu”. Sacensību dalībnieki tiks vērtēti velosipēdu, skūteru, skrituļdēļu un skrituļslidu kategorijās. Šogad īpaši padomāts arī par mazākajiem Dip Dap braucējiem, kuriem būs jāveic “Mazā Meža” trase. Reģistrācija sacensību dienā no plkst. 9.30.

Savukārt Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā sestdien no plkst. 10.00 līdz 16.00 varēs piedalīties sportiskās aktivitātes ar florbola, basketbola un futbola elementiem sadarbībā ar Valmieras lielākajiem sporta klubiem “Valmiera FC”, FBK “Valmiera” un VALMIERA GLASS VIA – uzzini vairāk un izmēģini savus spēkus profesionāļu vadībā! Aktivitāšu dalībnieki sacentīsies par sporta klubu atribūtiku un sezonas abonementiem.

Ikdienā mierīgajā Dzirnavu ezeriņā gan sestdien, gan svētdien, 22. un 23. jūlijā,  ūdeni sakuls dažādi ūdens transporta līdzekļi. Biedrības “Ezerkrasts AZ” vadībā būs iespēja izmēģināt SUP dēļus, kaijakus, ūdens velosipēdus u.c. (maksas norise).

Svētku noslēgums svētdien nav iedomājams bez Valmieras dzimšanas dienas rogaininga –kad priecīgās emocijas sakāpinātas tik daudz, ir jāļaujas sportošanai. Rogainings dalībniekus aizvedīs kontrolpunktu meklējumos Valmierā un tās apkārtnē. Starts un finišs skrējējiem, nūjotājiem un velobraucējiem būs Jāņa Daliņa stadionā plkst. 11.00. Komandas 2–5 cilvēku sastāvā aicinām pieteikt līdz 19. jūlijam, pēc tam pieteikšanās būs ierobežota! Dalība rogainingā ir bez maksas.

Krāču kakta “Šķūnis” 23. jūlijā no plkst. 11.00 aicinās spēlēt galda tenisu, novusu, šautriņas, dažādas galda spēles, izmēģināt virtuālo realitāti, retro spēļu konsoles, kā arī deju un rallija simulatoru (maksas norise).

Plašāku informāciju par visām svētku norisēm meklē tīmekļvietnē valmierasvin.lv.

Medaļa Tev par to, ka Valmieras sportiskais gars cieņā!

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux