Ko redzēt un darīt / Piedzīvojumam

GAUJAS STĀVO KRASTU SAJŪTU PARKS (V-IX)

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks atrodas vienā no gleznainākajām Valmieras vietām Gaujas krastos. Pastaigu svaigā gaisā pa priežu ieskautu Gaujas stāvkrastu šeit vari pārvērst lieliskā piedzīvojumā, izbaudot parka daudzpusīgo piedāvājumu. 

Baskāju taka

Dodoties pa 2 km garo baskāju taku, var izjust patīkamu emociju gammu, ko rada pēdu masāža, ejot pa tādiem takas segumiem kā mizu mulču, oļiem, čiekuriem, mālu, stikla bumbiņām, kastaņiem un citiem dabas materiāliem. Taka papildināta arī dažādiem veiklības elementiem.

Taka kokos

Pastaiga pa taku kokos ir izaicinājums 1,5 km garumā, 5 -11 m augstumā ar 4 trošu nobraucieniem pāri Gaujai. Trasei nav izteiktas grūtības pakāpes, taču tai ir grūtāki atzari, kas paredzēti tieši adrenalīna medniekiem. Taka aprīkota ar nepārtrauktu drošināšanas sistēmu, ar kuras palīdzību nav iespējams sevi patvaļīgi atāķēt no drošības troses takas apmeklējuma laikā.

Taka kokos bērniem

Paši mazākie Sajūta parka apmeklētāji aicināti doties piedzīvojumā pa taku kokos, kas īpaši pielāgota bērniem, sākot no viena gada vecuma (pieaugušo uzraudzībā). Taka ir aprīkota ar nepārtrauktu drošināšanas sistēmu, 9 pārvaramiem objektiem un 3 nobraucieniem. Trasi var iet interesenti, kuriem lielā Taka kokos ir par sarežģītu vai rada bailes. Trases garums 110 m un augstums 1,4 m. Maksimālais augums – 120 cm, svars – 30 kg.

Tīklu kubs

Tīklu kubs būs atraktīva izklaide ikvienam interesentam, jo tas pieejams bez vecuma ierobežojuma. Tā ir 7x7x7 metrus plaša, tīklu ieskauta atpūtas vieta trīs stāvos, ko savieno labirinti ar dažādiem kāpšanas elementiem. Savukārt 3. stāvā atrodas papildu tīkls, kas kalpo gan kā ērta guļamzona, gan kā batuts drosmīgākiem atpūtniekiem.

Gaujas Stāvie krasti un Sajūtu parks
Navigēt
Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera
GPS 57.540214, 25.438918
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux