MUJĀNU BIEDRĪBAS NAMS

Mujānu biedrības nams atrodas ainaviskā vietā Mujānu ezera krastā, bijušajā Mujānu muižas teritorijā, 7 km attālumā no Valmieras. 

Jau vēsturiski (19. gs) nams būvēts kā cilvēku tikšanās vieta, un šodien tas atkal atdzimis kā skaista kultūrvieta, saglabājot vēsturisko auru un nozīmību. Nams ir atvērts lielāku un mazāku konferenču, semināru, sapulču, kolektīvu saliedēšanas pasākumu, Pop – up restorānu, kultūras notikumu, meistarklašu, kā arī citu radošu un māksliniecisku pasākumu norisei.

Mujānu biedrības nams ir Valsts nozīmes kultūras piemineklis un unikāla arhitektūras liecība. Ekskursijām nama saimnieku pavadībā nepieciešams iepriekšējs pieteikums, savukārt nama teritoriju var aplūkot arī ikdienā, kad netiek rīkoti pasākumi. Vienotā kompleksa teritorijā ar Mujānu dzirnavu ezeriņu, pils klēti un aizsargājamo parku atrodas arī Valsts nozīmes arheoloģijas piemineklis – Mujānu viduslaiku cietokšņa Baltais tornis.

Pakalpojumi:

  • Ekskursijas grupām (sākot no 10 pers.)
  • Telpas pasākumiem: Lielā zāle (līdz 150 pers.), Mansards (līdz 60 pers.), Kamīnzāle (līdz 30 pers.), Kafejnīcas zāle (līdz 25 pers.)
  • SPA zona ar saunu un džakuzi
Navigēt
Mujāni, Kocēnu pagasts
GPS 57.523158, 25.279816
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux