PIEDZĪVOJUMU KOMPĀNIJA TIMEMACHINE

Piedzīvojumu kompānija Timemachine piedāvā dažādas izklaidējošas un saliedējošas komandu spēles gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Piedzīvojumu spēle Dinozauru paslēpes

Spēles laikā jāatrod īpašā stāstā aprakstītas 24 vietas, kur skaistā Valmieras apvidū gar Gauju – Krāču kaktā – paslēpušies virtuālie dinozauri. Spēle veidota tā, lai tā būtu saistoša kā pieaugušajiem, tā bērniem. Tās laikā katrā komandā jābūt vismaz vienai viedierīcei ar ieslēgtu interneta savienojumu un lokācijas uztveršanu (GPS). Uzvar komanda, kas noteiktajā laikā (par kuru iepriekš vienojas) atrod visvairāk dinozauru.

Ieteicamais komandas lielums: 2 – 4 cilvēki. Spēli vienlaicīgi var veikt neierobežots skaits komandu.

Spēles ieteicamais ilgums ~  50 – 70 min.

Piedzīvojums sākas atpūtas vietā Krāču kakta Šķūnis (Krāču iela 2, Valmiera).

Siltākajos gada mēnešos atpūtas vietā Krāču kakta Šķūnis iespējams ieturēt maltīti, mest šautriņas, fotografēties pie antīka ZAZ markas auto,  JAWA motocikla ar blakusvāģi, pavadīt laiku pēc spēles, kā arī organizēt citas aktivitātes. Ēdināšanas pakalpojumi pēc iepriekšējas vienošanās.

Izlaušanās spēle  Baiļu māja (V-IX) *

Aizsietām acīm doties tumšā, pamestā ēkā un nezināt, kur ir izeja, kas jādara vai kas ar Tevi notiks. Vienīgais, kas var palīdzēt, ir instinkti, vēlme nokļūt gaismā un brīvībā, nedomājot par bailēm, kas uzglūn aiz katra stūra. Lai izkļūtu no pamestās ēkas spēles laikā jāpilda dažādi loģikas un viegli tehniski uzdevumi.

Ieteicamais komandas lielums: 3 – 6 spēlētāji. Spēlē var piedalīties, sākot no 16 gadu vecuma (jaunākiem dalībniekiem nepieciešama rakstiska vecāku atļauja). Spēles ilgums līdz 70 min.

Spēles sākumpunkts: Cēsu iela 46, Valmiera

Spēli nepieciešams pieteikt iepriekš! 

*Norādītās pieejamības neattiecas uz izlaušanās spēli Baiļu māja

Navigēt
Krāču iela 2, Valmiera
GPS 57.534025, 25.429111
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux