Aivara Hermaņa koncerts un 5 kārtu vakariņas

Sestdien, 28. maijā plkst. 19:00 norisināsies Aivara Hermaņa koncerts un 5 kārtu vakariņas restorānā AKUSTIKA.

Tikšanās ar ģitāristu, komponistu un producentu Aivaru Hermani, mūziķi ar vairāk nekā 45 gadus ilgu muzikālās darbības pieredzi un daudziem radošiem sasniegumiem.

Koncertā skanēs Īzaka Dunajevska, V.A.Mocarta, John LennonCick Corea, Astor Piazzolla, Raimonda Paula, kā arī Aivara Hermaņa paša sacerētie instrumentāli skaņdarbi no viņa solo albumiem “Mans laiks”un “Liepājas iela”. Muzikālās kompozīcijas mīsies ar Aivara stāstījumu par viņa muzikālās karjeras veidošanu – laiku, kad Latvijā dzima un attīstījās populārā un rokmūzika, viņa laikabiedriem, kā arī pasaules mūzikas ietekmi.

Aivars Hermanis, kurš dažādās aptaujās vairākkārt atzīts par Latvijas labāko ģitāristu, dziesmas sācis sacerēt jau 70. gadu sākumā. Viņš piedalījies vairāk nekā 1000 skaņdarbu ieskaņojumos un uzstājies neskaitāmos koncertos dažādās pasaules valstīs. Viņa komponista kontā ir vairāk nekā 100 dziesmu un instrumentālu kompozīciju. Aivars Hermanis ir spēlējis grupās Jura Pavītola grupā, grupā “Suvenīrs”, “Tip-Top”, “Modo”, “Opus”, “Remix”, R.Paula ansamblī, Latvijas Valsts Televīzijas un Radio orķestrī, G. Rozenberga bigbendā, “Stabu ielas džess” orķestrī, Laimas Vaikules grupā un daudzos citos muzikālos kolektīvos.

Aivars joprojām muzicē dažādos džeza un populārās mūzikas projektos (“AG 3o”, “Bague Duo” u.c.), sadarbojas ar Aiju Vītoliņu, Ievu Akurateri, Igo, Laimi Rācenāju, Vjačeslavu Mitrohinu, kā arī dalās savā pieredzē un lasa lekcijas Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras Koledžā u.c. augstskolās.

Aicinām Valmieras iedzīvotājus un viesus uz patiesi dzīvu sajūtu vakaru sirsnīgi tuvā atmosfērā: sarunās, atklāsmēs, mūzikā.
Šefpavārs – Artūrs Taškāns.

Biļešu cena: 45 EUR. Biļetes pieejamas: restorānā AKUSTIKA vai bilesuparadize.lv
Vietu skaits ierobežots.

Aivars Hermanis restorānā AKUSTIKA - koncerta afiša

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux