Grupas APVEDCEĻŠ koncerts

Jau 6.augustā plkst.18:00 Strenčos, pludmalē pie Gaujas, turpināsies grupas «Apvedceļš» jubilejas festivālu vasara ar koncertu «Apvedceļš» traki svin Strenčos».

Jubilejas pasākumā, kuru šoreiz vadīs atraktīvais Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristians Kareļins, protams, neiztiks arī bez viesiem. Uz skatuves kāps ne tikai «Apvedceļš», bet arī grupas «Zelta kniede», «Zeļļi», «Klaidonis», «Dakota», «Tequila Band», «Muiža», bet arī Inga Ruka Lazdiņa, Aigariņš, Harijs Joniškāns («Kantoris 04») un Jānis Vībants («Vēja runa»).

Grupas dalībnieki saka: «Tā kā pirms diviem gadiem svinējām divdesmit gadu jubileju, bet ierobežojumu dēļ tomēr to neizdevās īsti nosvinēt, šovasar, kad visi ierobežojumi beigušies, esam nolēmuši sapulcināt savus un draugus un skatuves kolēģus, lai klausītājiem sarūpētu īstu zaļumballes atmosfēru. Tā būs īsta draugu ballīte, jo dzīve ir jāsvin! Tāpēc vienkopus pulcēsim klausītāju iemīļotākās grupas, kas neļaus deju grīdai atdzist labākajās latviešu mūzikas tradīcijās. Tiekamies, iespējams, trakākajā ballītē šovasar – Strenčos!»

Kā jau Vasaras festivālos ierasts, apmeklētāju ērtībām būs sarūpēti ēdieni un atspirdzinoši dzērieni.

Tā kā festivāls norisināsies pļavā un relaksējošā gaisotnē, sēdvietas varēs izvēlēties un iekārtot paši apmeklētāji, paņemot līdzi savas sedziņas vai saliekamos krēslus. Taču arī pasākuma rīkotāji sola parūpēties par sēžamajiem, ja nu gadījumā savu negribēsies ņemt līdzi.

Biļetes var iegādāties «Biļešu Paradīzē» un Strenču kultūras centrā.

Pirmās 200 biļetes iepriekšpārdošanā par īpašu cenu – 13 EUR. Pārējās biļetes jau maksās 15 EUR, bet pasākuma dienā – 20 EUR.

Vairāk informācijas: Jānis Gailītis, producents, E-pasts: gailī[email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux