Celoto jostu izgatavošanas meistarklase

Celošana ir senākais aukliņu, jostu, grožu, apaudu izgatavošanas veids. Aušanas tehnikas nosaukums – celošana – ir radies no izgatavošanas procesā izmantotiem galdiņiem – celiem. Lai saglabātu šī senā amata prasmes, 3 nodarbībās Brenguļu sākumskolas telpās snotiks celaiņu izgatavošanas mācība. Katras nodarbības ilgums 3h.


2.NODARBĪBA (29.10.2023.) – pārrunāsim celošanas procesā radušos jautājumus, krāsu salikumi celainēs, savas jaunrades celaines tehniskā raksta zīmēšana, celaines uzvilkšana un prakse.


3.NODARBĪBA (12.11.2023.) – celaiņu pielietošana sadzīvē, audumu apdares veidu apguve, rakstainās celaines un to darināšanas pamatprincipi, prakse.


MATERIĀLI
Vēlams uz nodarbību ņemt 3-kārtīgu šķeterētu vilnas dziju (vairākas krāsas), šķēres, jostu/siksnu, ko aplikt sev ap vidu, rūtiņu kladi, rakstāmo, noderēs arī krāsainie zīmuļi vai flomāsteri. Ja mājās dzijas nav, materiāli būs pieejami nodarbības laikā.


PIETEIKŠANĀS Lai nodrošinātu kvalitatīvu apmācību, vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās iepriekš pie meistares Ingas Geduševas pa tālr. 29459808 vai e-pastu: [email protected]

Enerģijas apmaiņa 20 eur no personas par katru nodarbību.Nodarbības vadīs celoto jostu meistare Inga Geduševa.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux