Dainas Domašūtes izstādes “Zīmē viegli” atklāšana un “skičpastaiga”

1. oktobrī plkst. 14.00 aicinām uz Dainas Domašūtes izstādes “Zīmē viegli” atklāšanu un “skičpastaigu” Valmieras pagasta kultūras namā (Vanagu iela 4, Valmieras pagasts).
“Esmu cilvēks, pilsētvides skicētāja (urbansketcher) un ūdenskrāsu zīmola DeepDeepLight radītāja. Zīmēšana priekš manis ir kā piektā maņa, kas ļauj pasauli piedzīvot vēl ciešāk. Es ticu vienradžiem un jau gadu zīmēju tikai ar savu nevadošo (kreiso) roku vai ar vienu līniju, neatlaižot roku no papīra, vai neskatoties uz papīra vispār, bet tikai uz zīmējamo. Tā es spēju būt klāt pašam radīšanas procesam un neko, neko negaidīt. Tā es dzīvoju dzīvi un meklēju aizvien jaunus rīkus un metodes, lai zīmējot varu justies brīvi un dalīties šajā sajūtā ar katru, kurš vien pagadās ceļā un grib arī tā.
Viss būs kā parasti “skičpastaigā”, kad pie reizes ir arī izstādes atklāšana Tiekamies, lai kopā atklātu izstādi un pazīmētu arī kopā, apspriestu pēdējos jaunumus zīmuļu un tintes jautājumos, izskatītu draugu klades un mirkli baudītu kopā būšanu. Un viss pa vecam – neviens nevienam neko nemaksā un neviens nevienam neko nemāca. Tiekamies pavisam drīz!” saka Daina Domašūte.

Jāpiebilst – lai piedalītos “skičpastaigā”, iepriekšēja pieredze zīmēšanā nav nepieciešama. Aicināts ikviens interesents!

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux