DARE audumu apdrukas darbnīca

Valmieras dzimšanas dienas svētku nedēļā, no 18. līdz 21.jūlijam, koprades darbnīca DARE  (Purva iela 12) aicina ikvienu izveidot savu svētku apdruku, dzimšanas dienas motīvu “Svētku randiņš”, bez maksas to uzdrukājot uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa. Būs iespēja izvēlēties baltas vai tumši zilas krāsas motīvu. Darbnīcai ir obligāta pieteikšanās, elektroniski aizpildot anketu šeit.

Ierobežotā apmeklētāju skaita dēļ, 18., 19. un 21. jūlijā dalībniekiem obligāti jāpiesakās uz darbnīcām. Darbnīcas norises laiks visās dienās no plkst. 16.00 līdz 20.00. Vienas darbnīcas ilgums ir pusstunda, tajā piedaloties ne vairāk kā 8 cilvēkiem. Pieteikuma anketā ir jāizvēlas darbnīcas apmeklējuma laiks, kā arī jānorāda kontaktinformācija. Uz jūsu norādīto e-pasta adresi atnāks rezervācijas apstiprinājums. Ja kādu iemeslu dēļ plāni mainās, apstiprinājuma e-pastā ir iespēja izvēlēties citu laiku vai atcelt dalību, tādējādi dodot iespēju piedalīties kādam citam dalībniekam. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar DARE, zvanot pa tālruni 29367607, vai rakstot uz [email protected].

Savukārt, Valmieras pilsētas svētku laikā no 22. līdz 24. jūlijam, svētku apdruka bez maksas uz līdzi paņemtā kokvilnas krekliņa vai maisiņa bez iepriekšējas reģistrācijas būs iespējama, satiekot DARE Hanzas namiņā Nr.2.

Valmiera atzīmēs 739.dzimšanas dienu “Svētku randiņš”, aicinot piestāt dažādās vietās, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem. Programma skatāma www.valmierasvin.lv.

Vairāk informāciju par DARE meklē www.darevalmiera.lv un sociālajos tīklos – Instagram @dare_valmiera un Facebook @DARE.VKD. Aicinām ikvienu interesentu nākt ciemos uz ekskursijām, darbnīcām un citām radošām aktivitātēm.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

DARE audumu apdrukas darbnīcas ilustratīvs attēls
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux