Deju grupas BALTĀ koncerts

Mūsdienu deju grupa “Baltā” (vadītāja Linda Mīļā) savus draugus, atbalstītājus un dejas mīļotājus aicina uz koncertu “kods: DEJA” 4. septembrī plkst. 17.00 Valmieras Kultūras centrā.

Koncertprogrammā dejotāji ar kustībām stāstīs personīgus stāstus. Par deju, kustību un sevi tajā. “Ja es savā durvju kodā uzspiedīšu vārdu “deja”, tās atvērsies vienā acumirklī. Aicinās iekšā un ar siltu maltīti pabaros manu dvēseli, vēl desertu ar avenēm piedāvās. Atteikties nav variants. Deja ir kā atslēga uz manām mājām,” saka viena no mūsdienu deju grupas “Baltā” dalībniecēm. Kāda cita papildina: “deja ir ķermeņa kods – dvēsele atveras un tajā ieplūst dejas ritmi.”

Vadīt sevi man ir gods,

radīt kustību man dots,

ieraudzīt sevi uz katras nots,

aptvert brīdi, kas mērots.

Pazust kustībā vai atrast sevi?

būvēt eju no griezieniem, ko devi,

apjukt, bet paraudzīties uz tevi.

“Deja manī sākās jau bērnībā. Iesējās kā trausla sēkliņa, no kuras izauga pamatīgs un bagātīgs koks, kas gadu gaitā atzarojies vairākos dejas stilos. Tā naivi ceru, ka mans dejas koks kļūs par dižkoku un nosirmos reizē ar mani. Un, ja jums saka, ka dejotāji ir suga no citas planētas – ticiet! Jo kurš gan cits lec pāri peļķēm ar nostieptu pirkstgalu, dejo karstākajā svelmē, lietū, salā vai putenī un ritmā dzīvo ne tikai ar ķermeni, bet arī sirdi?” savu stāstu atklāj vēl kāda deju grupas “Baltā” dalībniece.

Pacel kāju

Apmet kūleni

ESI

Uz tikšanos koncertā “kods: DEJA”! Ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja, Mob. tel.: 28382051, [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux