Dienas nometne skriešanas iesācējiem

4. februārī Jāņa Daliņa stadionā notiks dienas skriešanas nometne iesācējiem, kuru organizē “Supervaroņi” komanda. Nometne būs piemērota gan tiem, kas tikai domā kļūt par skrējējiem, gan arī tiem, kas ar skriešanu jau nodarbojas, bet nav pārliecināti, ka to dara pareizi.

Skriešanas nometne būs sadalīta divās daļās:

  • Pirmajā daļā notiks praktisks 2 stundu treniņš Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā, kura ietvaros varēs attīstīt savas skriešanas prasmes un pareizu skriešanas tehniku, apgūt iesildīšanos un atsildīšanos pirms un pēc skrējieniem un iemācīties piemērotākos skrējēju vingrinājumus savu skriešanas prasmju uzlabošanai.
  • Otrajā daļā – prezentācijas formātā “Supervaroņi” komanda pastāstīs par skriešanas tehnikas pamatprincipiem un skriešanas treniņu metodoloģijas pamatiem, kā arī kopīgi tiks veikta video analīze no pirmajā daļā iegūtā videomateriāla un sniegtas atbildes uz visiem ar skriešanu saistītajiem jautājumiem.

Līdzi nepieciešamas ērtas sporta drēbes, tīri skriešanas apavi, kas piemēroti iekštelpām. Pirms un pēc skriešanas treniņa būs pieejamas ģērbtuves un dušas.

Pasākuma programma:

11:00 – 13:00 Skriešanas treniņš vieglatlētikas manēžā

13:00 – 14:00 Pusdienu pārtraukums

14:00 – 17:00 Prezentācija, video analīze un jautājumi konferenču telpā

Pieteikšanās un sīkāka informācija mājaslapā supervaroni.lv

Atbildes uz interesējošiem jautājumiem, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 26149269.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux