DJ duets Z:LE X RICARDI B

Vidzemes tūres laikā, 6. augusta pēcpusdienā, plkst. 15.00–19.00, dīdžeju duets Z:LE X RICARDI B viesosies Valmiermuižas alus terasē ar izmeklētām tropiska folka noskaņām, iekļaujot arī pa kādai ziemeļnieciskai niansei.

DJ duets Z:LE X RICARDI B ir jaunatklājusies sadarbība starp nu jau vairāk nekā 10 gadus aktīviem Rīgas dīdžejiem Kristapu Zīli un Rihardu Bražinski. Projekta galvenais fokuss ir urbāna etnika un organisks skanējums. Atsaucoties uz seniem rituāliem, ciltsbiedriem un sapratni savā starpā, Kristaps Zīle saka: „Mūzika ir kopības sajūta, tā vienmēr ir bijis. Tūres mērķis ir akcentēt un primāri aprakstīt šo kopības elementu!”

Z:LE laika gaitā rūpīgi izkopis rokrakstu house/techno mūzikā, caurvijot to ar afro akcentiem. Daudzkārt saspēlējies ar dzīvajiem instrumentiem – perkusijām, flautu, trompeti, trombonu, mežragu u.c. Tostarp bijis pasākumu sērijas „Basa kāja” koncepta autors un līdzorganizators. Savos setos allaž tiecoties uz rosinošu atmosfēru un pirmā klausījuma pieredzi – ar mērķi nonākt rituālistiskā saiknē ar publiku.

RICARDI B jūtas brīvi visdažādākajos mūzikas žanros un laika periodos. Nekad nav kautrējies atklāti flirtēt ar popmūziku, vienlaikus lieliski orientējoties ekstrēmākās metāla mūzikas vai nepieradinātākā avangarda apcirkņos. Pēdējās piecgades skaniskā aizraušanās ir laikmetīgās elektronikas formu saplūsme ar latin/tribal elementiem.

Augusta pirmajā nedēļas nogalē tandēms dodas savas darbības pieteikuma Vidzemes tūrē. Svinot vasaru, uzstāšanos ciklam dots nosaukums 22:22 – simboliski apzīmējot vēlāko saulrieta pulksteņa laiku vasaras saulgriežos.

Ieeja BEZ MAKSAS. Pirms pasākuma ir iespēja rezervēt galdiņu, zvanot uz numuru +371 28664424 vai rakstot uz [email protected].

Rīko Valmiermuižas kultūras biedrība, atbalsta Valmiermuižas alus darītava.

Plašākai informācijai: Valmiermuižas kultūras biedrība, [email protected], tālr. nr.: 27337798.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux