Dr.Klauna zibakcija

Jau šo ceturtdien, 1. septembrī, plkst. 11.00, pie Valmieras Kultūras centra norisināsies jautrā zibakcija, kas ir veltīta dakteru klaunu labdarības velomaratonam.

Par godu labdarības biedrības “Dr.Klauns” 10 gadu jubilejai, dakteris klauns Jānis Taukulis dosies iespaidīgā velomaratonā – viens pats apceļojot visu Latviju!

Jānis un Dakteri klauni aicina Valmieras iedzīvotājus satikties, pavadīt viņu ceļā, kā arī – uztaisīt vislielāko kopbildi ar sarkanajiem deguniem: šis ir Dakteru klaunu izaicinājums!

Kurā no pilsētām sanāks lielākais cilvēku skaits sarkanos degunos? Sarkanie deguni ir iepriekš jāiegādājas Rimi veikalos.

Jānis veiks 2 000 km garu maršrutu, apciemojot 10 dažādas pilsētas visā Latvijā.

Dr. Klauns Jānis dosies maratonā, lai parādītu, cik daudz mūsu valstī ir Dakteru klaunu, un atgādinātu par lielo un svarīgo darbu, ko viņi veic ikdienā – atbalstot mazos pacientus Latvijas slimnīcās.

Maratonam un dakteru klaunu darbam ir daudz kopīga. Pirmkārt, abi sniedz prieku un iedvesmo. Otrkārt, gan viens, gan otrs ir izaicinājums, izaicinājums pašam sev. Un treškārt – lai sasniegtu rezultātu garajā distancē, ikdienu ir jāiegulda spēks un laiks – gan maratonā, gan dakteru klaunu darbā. Lai slimnīca būtu vieta, kur var rast spēku un atbalstu, nevis zaudēt to bailēs un stresā – dakteriem klauniem jābūt līdzās mazajiem pacientiem ikdienu, iknedēļu un ikmēnesi – vairāku gadu laikā.

Dakteru klaunu darbs un tā rezultāti – tā ir gara distance, kuru nevar vienkārši atstāt pusceļā. Lai veidotu vidi, kura bērniem ir draudzīga, kurā viņiem ir vieglāk veseļoties, ir nepieciešams ikdienas regulārs darbs. Tas nav kā kvalitatīvi uztaisīts remonts, kur vienu reizi labi nokrāsotas sienas kalpos vairākus gadus.

Dakteri klauni jau 10 gadus ik dienas nāk uz slimnīcām, lai atbalstītu mazos pacientus, lai bērni ticētu, ka slimnīca nav tā vieta, kur ir sāpīgi un bailīgi. Bet tā ir vieta, kur var smieties, priecāties, ticēt sev un saviem spēkiem ceļā uz veselību.

Tāpēc Jānis dodas savā maratonā – lai pievērstu uzmanību Dakteru klaunu ikdienas maratonam slimnīcās visā Latvijā.

Šobrīd Valmieras reģionālajā slimnīcā aktīvi darbojas dakteri klauni.

1. septembrī plkst. 11.00  tiekamies pie Valmieras Kultūras centra, lai piedalītos zibakcijā un atbalstītu dakterus klaunus! Tāpat arī var pievienoties ar velosipēdiem pavadīt dakteri Jaukuli pāris kilometrus uz nākamo pilsētu.

Par maratona atbalstu

Biedrība “Dr.Klauns” no sirds pateicas visiem labdarības maratona atbalstītājiem — uzņēmumiem SIXT, VIRŠI, MagnumNT, Veloprofs.lv, Sante Latvia!


Par biedrību “Dr.Klauns”

Biedrība “Dr. Klauns” kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji — 35 profesionāli medicīnas klauni — katru dienu dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas medicīnas iestādē. Dakteru Klaunu projektu biedrība “Dr.Klauns” īsteno sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, ar Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmuma “Food Union” atbalstu. 

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux