Dziedātāja ALEX piemiņas koncerts

Vēloties godināt un pieminēt izcilās un neatkārtojamās balss īpašnieku un ilggadējo grupas “Opus Pro” solistu dziedātāju ALEX (1962–2021), kurš pagājušogad būtu svinējis 60 gadu jubileju, 17.martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā skanēs ALEX piemiņas koncerts.

“Ar koncertu Lielvārdē aizvadītajā vasarā kopā mēs uzcēlām skaistāko un lielāko pieminekli manam vecajam rokerim un tētim Alexam. Šis piemineklis ir pilns ar cilvēkmīlestību, prieku, asarām, to maģisko elektrību, ko sauc par rokenrolu, un siltu, siltu gaismu. Jāatzīst, grūti ietērpt visu to emociju gammu, kas manī mutuļo,” pēc Lielvārdes koncerta pauda ALEX meita un koncerta idejas autore, dziedātāja Aija Andrejeva.

Koncertos, kuros skanēs grupas “Opus Pro” zināmākās dziesmas “Es eju tevi zagt”, “Rozā lietus”, “Dzimene”, “Tu un Es”, “Mīļais”, “Pēdējā pietura”, “Šonakt”, “Brīvību Baltijai”, “Svētuguns”, “Kā neviens” u.c., piedalīsies Aija Andrejeva, ģitārists un daudzu grupas “Opus Pro” hitu autors Harijs Zariņš, dziedātāji Jānis Aišpurs, Atis Ieviņš, Dināra Rudāne, Olga Rajecka, Antra Stafecka, grupas “Colt”, “Very Cool People”, “Laime pilnīga”, “Laika suns” u.c. mākslinieki (jāpiebilst, ka katrā pilsētā mākslinieku sastāvs būs atšķirīgs). Koncertus vadīs Liepājas teātra aktieris Egons Dombrovskis, režisore – Maija Kalniņa.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Informāciju sagatavoja:

Sandis Mohovikovs, producents

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux