KINO PEDĀLIS ’22

Jau 7. gadu Valmiera kļūs par kino un aktīva dzīvesstila galvaspilsētu, aicinot no ziemas miega izvilkt savus velo un doties aizraujošā piedzīvojumā. Šogad KINO PEDĀLIS atgriezīsies savā ierastajā formātā – velo un kino ienāk pilsētā. 6. maijā tiksimies pop up kino naktī, 7. maijā dosimies, dažādiem spēkiem piemērotā, interaktīvā velo braucienā, pēc kura sekos KINO PEDĀĻA burziņš festivāla centrā – Vecpuišu parkā. Norezervē aizraujošu nedēļas nogali kopā ar draugiem, ģimeni un citiem festivāla faniem!

Kas tevi sagaida? 

6. Maijā KINO NAKTS

Piektdienas vakarā dažādās vietās Valmierā priekšskaru vērs pop up kinoteātri. Jā, arī tur, kur kino ikdienā nav sastopams. Šī gada filmu programma būs īpaši plaša, jo tā tiek veidota sadarbībā ar īsfilmu festivālu 2ANNAS. Pop up kinoteātros varēs baudīt gan pašmāju veidotas, gan ārvalstu īsfilmas, kurās velo spēlē īpašu lomu.

Detalizētāku filmu programmu publicēsim jau aprīļa vidū kinopedalis.lv.

7. Maijā KINO PEDĀĻA VELO BRAUCIENS

KINO PEDĀLIS ir velo un aktīva dzīvesstila festivāls, kas kļuvis par aizraujošu piedzīvojumu gan jauniem festivāla dalībniekiem, gan ikgadējiem tā piekritējiem. Festivāla ietvaros būs iespēja doties trīs dažāda garuma maršrutos kopā ar interaktīvu spēli par kino, svētkiem, vietām un lietām.

ĢIMENES PEDĀLIS ~ 12 KM

Ģimenes pedālis šogad pirmo reizi vedīs maršrutā uz Pārgauju. Apskatīsim gan stacijas galu un senus mazbānīša ceļus, gan jaunas ielas un atgriezīsimies Vecpuišu parkā pār Valmieras lepnumu “Dzelzīti”. Kopā saripināsim ap 12 kilometriem ģimenes pedāļu!

PUSPEDĀLIS ~ 25  km

Puspedālis šogad ripos gar abiem Gaujas krastiem uz seno Sīmanēnu ozolu, kur galvenais pārsteigums būs speciāli veidota pārceltuve pāri Gaujai. Jāņem vērā, ka daļa maršruta vedīs pa īstām meža takām, tādēļ maršrutu ieteicams veikt ar meža riteņiem. Šogad puspedālī solām vismaz 25 godīgus kilometrus!

DIŽPEDĀLIS ~ 50 km

Dižpedālis ietvers visu Puspedāļa maršrutu un papildus izvedīs izzinošā maršrutā pa Gaujas krastu, dārziņu ciemiem, mazajiem ceļiem un mazliet arī neceļiem, apskatot vismaz vienu seno tiltu un vienu no Baltijas dižākajiem kokiem. Solām vismaz 50 dižus kilometrus!

Visi maršruti sāksies un beigsies pasākuma centrā – Vecpuiša parkā, bet tālāk vedīs katrs savā virzienā kopā ar interaktīvu spēli par kino, svētkiem, lietām un vietām.

KINO PEDĀĻA BURZIŅŠ

Velo brauciena finišu, Vecpuiša parku, ieskandinās KINO PEDĀĻA burziņš. Kārlis Būmeisters un Coco orchestra, street food, atskats uz festivālu, skrejriteņu sacensības, balvu izloze un kopīga atpūta pēc kopā pavadītās dienas uz velo. Loterijā piedalīsies visi dalībnieki, kas 7. maijā būs piereģistrējuši savu komandu LOQUIZ lietotnē jeb visi tie, kas būs izspēlējuši interaktīvo spēli.

Pateicoties Valmieras novada atbalstam festivāls tā apmeklētājiem būs BEZ MAKSAS, kā arī visas dienas garumā katram būs iespēja iegādāties festivāla suvenīrus – kreklus un slavenās KINO PEDĀĻA cepurītes.

Rezervē datumu jau tagad un gatavojies KINO PEDĀLIM!

Viss par un ap festivāla norisi atrodams  KINO PEDĀLIS Facebook lapā vai www.kinopedalis.lv Informāciju sagatavoja Ieva Linda Ābola, 27648383, [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux