Fiz-Kul-Tūre 5. posms Valmierā

27. decembrī aicinām piedalīties Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonas piektajā jeb noslēdzošajā posmā Valmierā!

Reģistrēšanās būs Valmieras Kultūras centrā, un sacensības katrs varēs uzsāk sev ērtā laikā no plkst. 17.00 līdz 19.00. Maršruts vedīs apkārt Dzirnavu ezeriņam, bet rezultātu fiksēšana notiks, izmantojot bezkontakta atzīmēšanās kartes SPORTident ActiveCard.

Pēc sacensībām īpašā noskaņu vakarā kafejnīcā “Jauna Saule” apbalvosim uzvarētājus un noskaidrosim sezonas galveno balvu ieguvējus, kuri saņems skriešanas apavus 150 EUR vērtībā un 3 mēnešu abonementu Valmieras Olimpiskā centra Spēka zonā. Par muzikālo noformējumu rūpēsies Arturs Gruzdiņš, siltā atmosfērā ikvienam būs iespēja pakavēties atmiņās par šajā “Fiz-Kul-Tūres” sezonā piedzīvoto.

Sacensību formāts ir draudzīgs ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam – gan ģimenēm ar bērniem, gan sportistiem, kuri tiecas pēc jauniem izaicinājumiem. Tajā var satikt domubiedrus, uzlabot savu fizisko veselību un atpūtināt prātu pēc ikdienas gaitām.

Sacensību nolikums: Fiz-Kul-Tūre rudens/ziemas sezona

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux