GHETTO GAMES Valmierā

9.jūlijā Valmierā norisināsies ielu sporta veidu un kultūras festivāls Ghetto Games. Desmit stundu garumā pie Valmieras Olimpiskā centra notiks sacensības un šovi vairākās disciplīnās. Vairāk šeit.

  • Festivāla ietvaros notiks starptautiskais cīņu turnīrs “Ghetto Fight”. Skatītājiem būs iespēja redzēt cīņas ar sportistiem no Valmieras un visām Latvijas pilsētām. Pasākuma gaitā ir gaidāmas 12 cīņas ar cīkstoņiem no Ukrainas, Uzbekistāna, Latvijas un Lietuvas, informē portāls balticevents.info.

Organizatori uzsver, ka Valmieras cīkstoņi atšķiras ar savu stilu un čaklumu. Tādi sportisti kā Armands Tīlens “Ghetto Fight” turnīros vienmēr rāda īpašu sagatavošanās līmeni un spilgtas cīņas būrī. Šoreiz Armands piedalīsies cīņā par “Ghetto Fight” čempiona jostu.

Tradicionāli turnīrs notiks pēc “Ghetto Fight Rules” noteikumiem: jauktās cīņas mākslas, kur ir atļauti sitamie un cīņas paņēmieni.

Speciālajā astoņstūra būrī uzstāsies tādi sportisti kā Ričards Ozolas, Bogdans Oļeiniks, Bilols Abdurasulovs, Mahmuds Saifulajevs, Oskars Putāns, Ervīns Kārkliņš un daudzi citi.

„Valmiera vienmēr izcēlās ar spēcīgiem un perspektīviem cīkstoņiem. Mēs jau sen gribējām turnīru tieši šajā pilsētā, un ir pienācis tas brīdis. Būsim priecīgi redzēt katru, kurš vēlas atbalstīt vietējos cīkstoņus” – norāda “Ghetto Fight” līderis Manvels Isadžaņans.

Dalībnieku reģistrācija jau ir sākusies, savukārt skatītājiem ieeja ir bezmaksas.

  • Festivāla ietvarps norisināsies arī viens no hiphop deju lielākajiem sacensību posmiem.

Hiphop deju sacensībās piedalīsies gan Latvijas dejotāji, ka arī dalībnieki no Norvēģijas, Nīderlandes, Polijas, Lietuvas un citām valstīm, cīnoties par Ghetto Games labākā dejotāja titulu. Dejotāji sacentīsies formātā viens pret vienu, kā arī būs komandu sacensības.

Ghetto Games šobrīd ir viena no lielākajām jauniešu ielu sporta un kultūras kustībām Latvijā un Austrumeiropā, kas katru gadu pulcē vairāk nekā 10 000 dalībnieku un 300 000 sekotāju medijos un sociālajos tīklos. Plašāka informācija ir pieejama oficiālā Ghetto Games mājaslapā www.ghetto.lv.

Informāciju sagatavoja: balticevents.info

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare, Valmieras novada pašvaldības, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece, tālr. 26443410

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux