Grupas PĒRKONS koncerts

2. aprīlī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā skanēs leģendārās grupas “Pērkons” labāko dziesmu koncerts.

“Pērkons” svin 40! Pirms 40 gadiem Ieva Akuratere kādā pusnaktī nosapņoja, ka tolaik jaunizveidotā grupa jānodēvē par “Pērkonu”. Šā “Pērkona” zibeņi, dārdi un palaikam romantiskais lietutiņš trāpīja mērķī toreiz un trāpa arī tagad, nu grupa „Pērkons”, iespējams, ir vistitulētākā grupa Latvijā – divi Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieki – Ieva Akuratere, saņēmusi arī Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Juris Kulakovs, kurš ir arī Līvānu goda pilsonis, trīs Jūrmalas goda pilsoņi un visi – apbalvoti ar Barikāžu piemiņas medaļām.

Gaviļnieki saviem klausītājiem koncertā piedāvās dzirdēt savas radošās darbības laikā sakrātās un tautā iemīļotās dziesmas, to skaitā „Zaļā dziesma”, „Slidotava”, „Labu vakar”, „Dziesma par sapumpuroto zaru”, „Gandrīz tautasdziesma”, „Mana dienišķā dziesma” un daudzas citas. Kamēr “Pērkons” būs spējīgs savienot daili ar spēku, tas turpinās dārdēt. “Pērkons” aizvien turpina nest nacionālo pašapziņu un aizvien skan kā no astoņdesmitajiem, kad roks turēja tautu pie cerības.

Informācija apmeklētājiem! Koncerta norise sākotnēji tika plānota 2021. gada 30. oktobrī. Visas biļetes, kas iegādātas uz koncertu 30. oktobrī ir derīgas uz koncerta pārcelto datumu – 2022. gada 2. aprīli. Aicinām apmeklētājus ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Biļetes cena: 12-15 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide no biļetes cenas. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”.

Uzzini vairāk: www.vkc.lv 

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos, Mob. tel.: 28382051, [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux