Grupas PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI koncerts

Piektdien, 15. jūlijā, plkst. 21.00 Valmiermuižā aicina piedzīvot leģendāro latviešu alternatīvā roka grupu „Pienvedēja Piedzīvojumi” – pēc gandrīz divu gadu pauzes viņi ar prieku un degsmi ir sagatavojuši savas labākās dziesmas koncertam Valmiermuižas alus terasē.

Šī gada pavasarī grupai apritēja 28 gadi, tādēļ apvienība sarūpējusi arī dažus muzikālus pārsteigumus – koncertā klausītāji varēs baudīt gan dziesmas no „Zelta mikrofonu” ieguvušā albuma „Nelaiks”, gan arī labākās dziesmas no sešiem izdotajiem grupas albumiem. „Klausītāji Valmiermuižā vienmēr ir bijuši prasīgi pret mūziķiem un viņu izpildīto mūziku. Šis būs mūsu otrais koncerts šajā brīnišķīgajā vietā. Mazās koncerta vietas vienmēr ir ļoti intīmas un personīgas, jo klausītājs ir mūziķiem fiziski ļoti tuvu,” saka grupas solists un basģitārists Māris Žigats.

2020. gada novembrī klajā nāca Jāņa Žildes sarakstītā grupas biogrāfija „„Pienvedēja Piedzīvojumi”: Trīs no Sabiles”. Kā raksta autors, ir pienācis laiks izvērtēt deviņdesmito gadu rokmūzikas devumu Latvijas kultūrā! „Pats būdams šā gadu desmita mūzikas norišu aculiecinieks un līdzdalībnieks, uzskatu par savu pienākumu dalīties ar pieredzēto. Tas bija pēdējais laika sprīdis, kurā dzīvojām bez interneta, kāri tvērām visu, ko spēlē radio un rāda televīzijā, un tas mūsu pieaugšanas stāstu padara atšķirīgu. Nav daudz tādu muzikālu apvienību, kas sākušas savu darbību šajos juceklīgajos laikos, izdzīvojušas vairākas krīzes, pielāgojušās digitālajam laikmetam, sadzīvojušas ar rokmūzikas norietu un turpina aktīvi muzicēt,” raksta grāmatas autors Jānis Žilde. Grāmatu, grupas „Pienvedēja Piedzīvojumi” albumus un T kreklus varēs iegādāt arī Valmiermuižā.

Jaunākais grupas video dziesmai „Pacelties”:

Nākamais dzīvās mūzikas vakars Valmiermuižas alus terasē gaidāms 29. jūlijā plkst. 21.00, kur muzicēs grupa „Baložu pilni pagalmi”. Ieeja bez maksas. Pirms koncerta ir iespēja rezervēt galdiņu, zvanot uz numuru +371 28664424 vai rakstot uz [email protected].

Rīko Valmiermuižas kultūras biedrība, atbalsta Valmieras novads un Valmiermuižas alus darītava.

Plašākai informācijai: Valmiermuižas kultūras biedrība, [email protected], tālr. nr.: 27337798.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux