IGO koncerts

23.aprīlī plkst.19:00 atjaunotajā Mujānu biedrības namā, ainaviskā vietā tikai 7 km no Valmieras, Kocēnu pagastā, uzstāsies visiem zināmais mūziķis IGO kopā ar komponistu un pianistu Jāni Strazdu un ritma mākslinieku – novadnieku Aini Zavacki. Koncertā būs klausāmas gan visiem zināmās IGO zelta dziesmas, arī leģendāro grupu “Remix” un “Līvi” dziesmas, kā arī IGO un Jāņa Strazda kopīgi radītās kompozīcijas.

Kā atzīst IGO: “Protams, man ir svarīgi, ka cilvēki klausās jauno repertuāru, iedziļinoties sarežģītajās tēmās, kurus mēs ar mūziķiem cenšamies pasniegt klausītājiem. Un tad koncertā nāk hitu daļa, kad skan laika pārbaudi izturējušās kompozīcijas, un nav svarīgi, vai cilvēkam, kurš to klausās, ir deviņpadsmit vai deviņdesmit gadu…“Laika dziesmiņa”, “Zīlīte”, “Bet dzīvē viss ir savādāk” un citas dziesmas dziedam kopā ar zāli.” IGO ir izveidojis koncertprogrammu, kurā skanēs viņa zelta dziesmu repertuārs.   Pēc koncerta noteikti vēl ilgi sirdī skanēs : “Bet dzīvē viss ir savādāk…!”  

Biļetes cena: 25,00 EUR Biļetes nopērkamas biļešu tirdzniecības vietnē: www.aula.lv vai iespējams rezervēt, zvanot 29829588.  

Mujānu biedrības nams ir reģionam unikāls Pirmās Latvijas Republikas sabiedriskās mūra – koka arhitektūras paraugs, kas saglabājis savu autentiskumu, fasāžu un iekštelpu apdari, kā arī vērtīgus interjera etnogrāfiskus būvgaldniecības elementus.  

Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas darbiem nu Mujānu biedrības nams ir pilnībā atjaunots, saglabājot tā vēsturiskos elementus – koka lubiņu jumtu, būvgaldniecības elementus, autentiskas otrā stāva durvis un logus, kā arī skatuves un zāles grīdu.  

Šobrīd Mujānu biedrības nams tiek veidots kā unikāla kultūrvieta dažādu pasākumu rīkošanai ārpus pilsētu un pagastu centriem ainaviskā lauku teritorijā, kā arī kļuvis par tūrisma apskates objektu, ņemot vērā ēkas atrašanos bijušajā Mujānu muižas teritorijā, gan tā kultūras pieminekļa statusu.  

Sīkāka informācija par Mujānu biedrības namu meklē: www.mujani.lv un seko mums arī facebook: https://www.facebook.com/mujanubiedribasnams  

Informāciju sagatavoja: Dace Kitnere, 29829588

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux