IX Mazpilsētu un lauku koru konkurss

Sestdien, 9. jūlijā, Mazsalacā norisināsies IX Mazpilsētu un lauku koru konkurss. Plkst. 13.00 Mazsalacas Kultūras centrā konkursā par skanīgākā kora titulu sacentīsies kori no Valmieras, Bauskas novada, Priekuļiem un Mazsalacas.

Pēc konkursa, plkst. 16.30 Mazsalacas Sv. Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā izskanēs koru koncerts. Koncertā skanēs garīgā mūzika, kā arī komponistu Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna un Aldoņa Kalniņa skaņdarbi koru un solistu izpildījumā.

Kādreizējā Mazsalacas novada koru darba aizsācējam un profesionālās meistarības kaldinātājam, Sēļu pagastā dzimušajam Cimzes skolotāju semināra absolventam Pēterim Hincenbergam šā gada 15. februārī apritēja 190 gadi. Godājot un turot cieņā Pētera Hincenberga veikumu, Mazsalacā pirms 20 gadiem aizsākās tradīcija – Mazpilsētu un lauku koru festivāls-konkurss. 9. jūlijā Mazsalacā atkal tiks spodrināts dziesmas gars atjaunotajā IX Mazpilsētu un lauku koru konkursā.

Pasākuma apmeklējums bez maksas, aicinām ikvienu kora mūzikas cienītāju!

IX Mazpilsētu un lauku koru konkurss norisinās ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu mērķprogrammā “Nemateriālā kultūras mantojuma vērtību attīstība un ilgtspēja”.

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja, Mob. tel.: 28382051 [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux