Kocēnu pavasaris 2022

Pirmajās Lieldienās, 17. aprīlī, Kocēnos, pie Kokmuižas pils norisināsies tradīcijām bagātais pasākums “Kocēnu pavasaris 2022” ar svētku tirdziņu un daudzveidīgu aktivitāšu programmu maziem un lieliem apmeklētājiem.

No plkst. 10.00 līdz plkst. 15.00 darbosies Latvijas mājražotāju un amatnieku tirdziņš, kurā piedalīsies vairāk nekā 70 tirgotāju. Tirdziņā katram būs iespēja atrast sev ko tīkamu – gan gardumus svētku galdam – žāvējumus, konditorejas izstrādājumus, mājās ceptu maizi, garšvielas, sukādes, sīrupus, tējas un vīnus, gan arī skaistus darinājumus – rotas un trikotāžas izstrādājumus, dabīgo kosmētiku, aksesuārus savam mājdzīvniekam, rotaļlietas bērniem un daudz ko citu. Pavasara tirdziņos neatņemama sastāvdaļa ir dažādi stādi – arī Kocēnos būs iespējams iegādāties dāliju, gladiolu un citu puķu stādus savam košumdārzam, kā arī dārza darbiem noderīgus Latvijā izgatavotus darbarīkus.


Bērnu priekam ciemos būs ieradušies mini ZOO “Mežiņi” ar lielu un mazu trusīšu saimi. No plkst. 11.00 uz lielās skatuves notiks svētku koncerts kopā ar Lieldienu Zaķi Žani. Koncertā uzstāsies Dikļu pūtēju orķestris, Kocēnu Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Savieši”, Kocēnu pamatskolas tautas deju kolektīvs “Saulītes”, Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa “Baltā”, TDA “Gauja”, VPDK “Gauja”, “Gauja FIX”, Rūjienas Kultūras nama VPDK “Luste”, Kauguru Kultūras nama VPDK “Mūri”, Brenguļu Kultūras nama VPDK “Dzieti”. Ar lustīgām dziesmām klātesošos priecēs tautas mūzikas grupa “Rahu The Fool” ar džeza, avangarda, pasaules mūzikas un folkmūzikas dziesmām.“Kocēnu pavasaris” laikā norisināsies radošā darbnīca “Lieldienotava” – ikvienam būs iespēja krāsot olas un izrotāt tās ar dabas veltēm, kā arī kārtīgi izšūpoties šūpolēs, piedalīties olu kaujās un ripināšanā.

Aicinām līdzi uz pasākumu paņemt visskaistāko Lieldienu olu, kas piedalīsies izstādē! Jāpiebilst, ka izstādē varēs piedalīties arī ar pasākuma laikā krāsotu olu.“Sudrabkalnu Viesistabas” saimnieki Bukšu ģimene aicinās iezīmēt kokā savu pavasara rakstu. Radošajā darbnīcā katrs varēs izgatavot un pēc tam iededzināt savu īpašo rakstu sveču paliktnī vai kūku dēlī.Ar aktīvām nodarbēm pasākuma dalībniekus sagaidīs Kocēnu 38. skautu vienība.Pasākuma noslēgumā notiks tradicionālā “Kocēnu pavasara” loterija ar bagātīgu balvu fondu – mājražotāju un amatnieku sarūpētiem labumiem.


Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centraprojektu vadītāja komunikācijas unsabiedrisko attiecību jautājumos. Mob. tel.: 28382051, [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux