Koka skulptūru izzāģēšanas konkurss Gaujas plostnieku svētkos

25. Gaujas plostnieku svētkos, kas notiks Strenčos 21. maijā, norisināsies Koka skulptūru izzāģēšanas konkurss. Visi kokzāģēšanas entuziasti, amatnieki, mākslinieki un mācekļi aicināti piedalīties konkursā, tādējādi papildinot Strenču Gaujas dabas takas koka skulptūru plejādi. Labāko un skaistāko skulptūru autori saņems naudas balvas. Visas konkursā gatavotās skulptūras priecēs Gaujas dabas takas apmeklētājus. Konkurss noritēs no plkst. 8.00 līdz 18.00, un skatītājiem būs iespēja vērot skulptūru izzāģēšanas procesu, kā arī noslēgumā vērtēt labākos darbus.

Konkursa tēma šogad ir “Dzīvā daba”, norises kārtību nosaka nolikums. Konkursa dalībnieki darbā izmanto savus instrumentus. Organizatori nodrošina kokmateriālu, degvielu un eļļu motorzāģim, elektrības pieslēgumu un zāģētāju ēdināšanu.

Koka skulptūras vērtēs komisija četru cilvēku sastāvā, tiks summēts dalībnieku iekšējais vērtējums un skatītāju vērtējums.

Koka skulptūru izzāģēšanas konkursi Gaujas plostnieku svētkos notikuši arī iepriekšējos gados. Strenčos aplūkojamas plostniecībai un dabas tēmai veltītas skulptūras, kā arī praktiski pielietojami darbi – soliņi Gaujas krastā.

Konkursa dalībniekus aicinām pieteikties, sūtot konkursa pieteikumu uz [email protected]. Informācija pa tālruni 29420536.

Konkursa NOLIKUMS un PIETEIKUMA ANKETA. Vairāk informācijas Valmieras novada pašvaldības mājaslapā www.valmierasnovads.lv.

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste tālr. 64715660

Koka skulptūru izzāģēšanas konkurss
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux