Koncertieraksts “BTS: Yet To Come in Cinemas”

Februārī piedzīvo jaunāko grupas BTS koncertu “BTS “Yet To Come” kinoteātrī “Gaisma” Valmierā ar koncertierakstu “BTS: Yet To Come in Cinemas”, kas veidots lielajiem ekrāniem!

Koncertierakstu Valmierā skaties:

  • 1. un 3. februārī plkst. 19.00;
  • 4. februārī plkst. 17.00.

Klausies iemīļotos skaņdarbus un ieraugi grupas dalībniekus tuvplānā! Koncertieraksts tapis aizvadītā gada oktobrī izpārdota koncerta pūļa priekšā Busanā, Dienvidkorejā.

4.februārī plānots īpašs koncerta seanss, kur skatītājiem būs iespēja dzīvot līdzi koncertam, izmantojot grupai raksturīgās gaismas nūjiņas.

Koncertā izskanēs grupas dalībnieku RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V un Jung Kook karjeras lielākos hītus, tostarp “Dynamite”, “Butter” un “IDOL”, kā arī “Run BTS” no grupas jaunākā albuma “Proof”.

Biļetes iepriekšpārdošanā www.3dcinema.lv un www.btsyettocomeincinemas.com, sākot no ceturtdienas, 11. janvāra, plkst. 14.00. Seko līdzi jaunākajai informācijai par biļešu iegādi un koncertieraksta izrādīšanas laikiem kino “Gaisma” mājaslapā, kā arī Instagram un Facebook profilos.

Ierobežotā skaitā (un tikai pērkot biļeti iepriekšpārdošanā līdz 25. janvārim) grupas faniem būs pieejami filmas oficiālie miniplakāti (A5 izmērā). Plakātu saņemsi kino “Gaisma” kasē seansa norises dienā (online pircējiem), savukārt, pērkot biļeti klātienē, saņemsi to kopā ar biļeti.

Informāciju sagatavoja:

kino “Gaisma”

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux