Koncerts “Es tev dāvinu pavasari!”

Sestdien, 2. aprīlī, plkst. 17.00 Kocēnu Kultūras namā notiks koncerts “Es tev dāvinu pavasari!”. Koncertā piedalīsies vidējās paaudzes deju kolektīvs “Savieši” (Kocēni), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Savieši” (Katlakalns) un koklētāja Zane Sniķere.

Lai kur arī mēs atrastos, pienācis pavasaris. Citāds pavasaris. Tautas deju kolektīvi “Savieši” kopā ar koklētāju Zani Sniķeri sagatavojuši sirsnīgu koncertprogrammu, ar dejām, mūziku, dziesmu un stāstu paužot savu vēstījumu par pavasari, mieru un mīlestību. Kā mīl spāņi, vācieši un latvieši? Vienādi vai atšķirīgi? To varēsi uzzināt, apmeklējot koncertu “Es tev dāvinu pavasari!”.

Koncerts ir bez ieejas maksas, taču apmeklētājus aicinām atbalstīt Valmieras novadā izmitinātos patvēruma meklētājus no Ukrainas, pirms koncerta apmeklēšanas veicot ziedojumu:Valmieras Attīstības aģentūraZiedojumu konts: LV37RIKO0002930340339Ziedojot lūdzam norādīt mērķi “Atbalsts Ukrainas bēgļiem”

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos. Mob. tel.: 28382051[email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux