Koncerts ģimenēm “Ko domā sniegpārsliņa?”

25. februārī plkst. 16.00 Mujānu biedrības namā izskanēs koncertceļojums “Ko domā sniegpārsliņa”.

Skanīgais soprāns Annija Putniņa, kuru bērni pazīst arī kā Leli no Ukuleles, koncerta lielos un mazos klausītājus aizvedīs muzikālā ceļojumā un caur dziesmām meklēs atbildes uz jautājumu: “Ko domā sniegpārsliņa?”. Vai sniegpārsliņa svin svētkus? Vai sniegpārsliņa dzīvo uz mākoņa? No kā rodas sniegavīrs? Vai sniegpārsliņa bēdājas par aizejošo ziemu?” Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem caur skanīgām un skaistām dziesmām meklēsim kopā ar bērniem, viņu vecākiem un vecvecākiem! Anniju Putniņu šajā dziesmotajā ceļojumā pavadīs virtuozais pianists Raimonds Petrauskis un sitaminstrumentu pavēlnieks Ernests Mediņš. Koncertceļojumā “Ko domā sniegpārsliņa?” dzirdēsiet latviešu komponistu bērnu dziesmas, kā arī melodijas latviešu un angļu valodā – no mūzikliem un multfilmām (“Mūzikas skaņas”, “Ledus sirds” u.c.).

Ieeja: 15 EUR. “Goda ģimenēm” un bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu pavadonim biļešu iegādei 15 % atlaide.

Biļetes pieejamas šeit.

Mujānu biedrības nams ir reģionam unikāls Pirmās Latvijas Republikas sabiedriskās mūra – koka arhitektūras paraugs, kas saglabājis savu autentiskumu, fasāžu un iekštelpu apdari, kā arī vērtīgus interjera etnogrāfiskus būvgaldniecības elementus. Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas darbiem, nu Mujānu biedrības nams ir pilnībā atjaunots, saglabājot tā vēsturiskos elementus – koka lubiņu jumtu, būvgaldniecības elementus, autentiskas otrā stāva durvis un logus, kā arī
skatuves un zāles grīdu.
Šobrīd Mujānu biedrības nams tiek veidots kā unikāla kultūrvieta dažādu pasākumu rīkošanai ārpus pilsētu un pagastu centriem ainaviskā lauku teritorijā, kā arī kļuvis par tūrisma apskates objektu, ņemot vērā ēkas atrašanos bijušajā Mujānu muižas teritorijā, gan tā kultūras pieminekļa statusu.


Sīkāka informācija par Mujānu biedrības namu meklē: mujani.lv un seko arī Facebook.

Informāciju sagatavoja: Dace Kitnere, 29829588

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux