Koncerts VAIDAVAS EZERS RIETĀ

20.augustā plkst.20.00 pavisam īpašā atmosfērā kopīgi sagaidīsim saulrietu laivās uz Vaidavas ezera un klausīsimies koncertu uz ūdens “Vaidavas ezers rietā” kopā ar grupu “Ezeri”, Kristīni Pāži, Rūdolfu Macatu un īpašo viesi Ainaru Mielavu. Saulriets gaidāms plkst. 20.48.

Tas būs īpašs vakars uz ezera –  visi kopā dabā, uz ūdens, maģiski un tuvāk cits citam.

Koncertprogramma balstīta komponista Imanta Kalniņa daiļradē. 2021. gadā Imantam Kalniņam apritēja 80 gadu jubileja, un par godu šim notikumam tika radīta jauna koncertprogramma ar komponista zināmākajām un klausītājiem mīļākajām dziesmām, kuru aranžijas veidojusi grupa “Ezeri” sadarbībā ar mūziķiem Rūdolfu Macatu un Kristīni Pāži. Kā solisti koncertā uzstāsies Kristīne Pāže un Ainars Mielavs. Koncertprogramma tapusi Fon Stricka villas paspārnē.

Koncerta noskaņai noklausies viņu izpildīto I.Kalniņa kompozīciju “Apturi mani”!

Informācija apmeklētājiem:

  • Koncerts paredzēts apmeklētājiem tikai ūdens transporta līdzekļos.
  • Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena: 15 EUR, laivu noma 20–30 EUR (atkarīgs no laivas ietilpības). Katrs apmeklētājs var ierasties arī ar savu ūdens transporta līdzekli, tad attiecīgi atsevišķa biļete laivai nav jāiegādājas.
  • Laiva vai jebkāds cits nemotorizēts ūdens transporta līdzeklis ir jāsarūpē pašiem savs vai jāiegādājas laivu nomā kā papildu biļete. Rezervētās laivas jūs gaidīs ezera krastā pasākuma organizatoru norādītajās laivu piestātnēs Vaidavas ezera pludmalē. Katram pasākuma apmeklētājam ir nepieciešama ieejas biļete. Laivas nomas biļete ir tikai laiva, bez ieejas maksas.
  • Pasākuma norises vietā jāierodas vismaz 2h iepriekš – plkst.18.00.
  • Pasākuma laikā darbosies Valmiermuižas vasarnīcas Vaidavā peldošais bārs.

Informāciju sagatavoja: Nora Urbāne, Valmieras novada Kultūras pārvaldes kultūras projektu vadītāja

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece, tālr. 26443410

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux