Kornhola, raundneta un dārza kroketa spēles apgūšanas nodarbība

Rubenes pamatskolas sporta laukumā (Nākotnes iela 2, Rubene) 3. aprīlī no plkst.10.00 ikviens interesents aicināts apgūt kornhola, raundneta un dārza kroketa spēli. Lūgums pieteikties līdz 1. aprīļa plkst.16.00, aizpildot pieteikumu šeit vai rakstot e-pastu uz [email protected], norādot vārdu un uzvārdu.

Dalībnieki tiks iepazīstināti ar spēļu noteikumiem, izspēles kārtību un secību. Sadalīšanās komandās notiks pirms nodarbību sākuma.

Aicināti interesenti, kuriem kornhola, raundneta un dārza kroketa spēles ir jaunums, gan dalībnieki, kuri pārzina šo spēļu norisi. Lieliska svētdiena un jauni domubiedri būs ikvienam, jo tiks trenēta gan precizitāte, gan stratēģiskā domāšana, gan pareizās taktikas izvēle, gan būs lieliska izkustēšanās.

Kornhols ir precizitātes un stratēģijas spēle individuāli vai komandās, kukurūzas maisiņus metot uz koka platformas, lai krātu punktus. Ieskata video šeit, pamācība šeit. Roundnets (Spikeball) ir dinamiska spēle, vienai komandai servējot bumbiņu pret tīklu, savukārt pretiniekiem cenšoties līdz trīs pieskārieniem (paņemt, uzcelt, uzbrukt) to atsist atpakaļ. Ieskata video šeit, pamācība šeit. Dārza krokets ir precizitātes spēle, cenšoties bumbiņu pārvietot ar pēc iespējas mazāku sitienu skaitu. Ieskata video šeit, pamācība šeit.

Aicinām izlasīt spēļu aprakstus.

Ja būs nepiemēroti laikapstākļi nodarbību norisei ārā, tās notiks Rubenes Sporta nama zālē.

Dalība nodarbībās ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja: Zane Bulmeistare, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļasvadītājas vietniece, tālr. 26443410

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux