Latvijas Tenisa savienības kausa izcīņas trešais posms

No 17. līdz 19. jūlijam golfa un tenisa kluba “Avoti” tenisa kortos pie Valmieras notiks atklātais Latvijas Tenisa savienības (LTS) kauss pieaugušajiem. Valsts vadošie tenisisti par uzvaru uz māla seguma kortiem Valmierā cīnīsies jau septīto gadu pēc kārtas.

LTS kausa izcīņa tradicionāli norisinās vairākos posmos visā Latvijā. Valmieras posmam pieteikušies vairāki TOP10 Latvijas tenisa ranga sportisti vīriešu un sieviešu kategorijās, kas par uzvaru cīnīsies trīs dienu sacensībās “Avotu” un “Vidzemes slimnīca” tenisa kortos.

Sacensību programma:

  • Piektdien, 17. jūlijā no pl. 10.00 – priekšsacīkstes
    (“Avotu” un “Vidzemes slimnīcas” tenisa kortos)
  • Sestdien, 18. jūlijā
    • Pl. 10.00 – Sacensību atklāšana (“Avotu” tenisa kortos)
    • No 10.30 – Pamatturnīrs (“Avotu” un “Vidzemes slimnīcas” tenisa kortos)
  • Svētdien, 18. jūlijā no pl.10.00 – Pusfināli un fināli (“Avotu” tenisa kortos)

Turnīru organizē Latvijas Tenisa Savienība kopā ar golfa un tenisa klubu “Avoti”. Sacensības atbalsta, Valmieras novada pašvaldība, “SCO CENTRS” projektēšanas birojs,  būvmateriālu veikals “BŪVE”, tirdzniecības centrs “Valleta”, bistro “”Valdeko”, reklāmas ražotne “PRINTO” un atpūtas parks “AVOTI”. Informatīvais atbalsts: ReTV, Radio TEV un Radio Skonto.

Skatītājiem ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja: Kristaps Matisons, Biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI”, www.fb.com/avoticom, www.avoti.com/teniss

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux