Līvas Dumpes un kvinteta koncerts

21/08 Siltumnīcā notiks Līvas Dumpes un kvinteta koncerts.

“Šī ir pirmā reize, kad es- Līva Dumpe,  viesošos Latvijā, prezentējot savu oriģinālmūziku. Koncertā uzstāšos kopā ar mūziķiem no Itālijas, Izraēlas, Nīderlandes un Latvijas, ar kuriem satikos dzīvojot Amsterdamā”.

Līva Dumpe ir vokāliste, pianiste un komponiste. Pēdējos piecus gadus mūziķe ir pavadījusi studējot Amsterdamā un uzstājoties kopā ar tādiem māksliniekiem kā Louis Cole, Metropole Orkest, Ben van Gelder, Kit Downes un citiem. Komponējusi mūziku multidisciplinārām performancēm “Mad Voices” (ATD, Academy of Theatre and Dance) un “Femina” (ideja-Sabīne Neilande).

 Jaunās komponistes daiļrade ir emocionālu notikumu sakopojums muzikālās formās. Mazu, iekšēju pārdzīvojumu un globālu problēmu sintēze. Vienkāršas melodijas un teksti latviešu valodā kontrastē bravūrīgus un brīžiem izaicinošus elementus gan angliski, gan improvizētā valodā.

 Koncertā pievienosies pieci izcili jaunās paaudzes džeza un improvizētas mūzikas mākslinieki no Itālijas, Izraēlas, Nīderlandes un Latvijas, kompozīcijās rodot balansu starp kamermūzikas skanējumu, izmantojot flautu, balsi, kontrabasu, un piesātinātiem, ritmiskiem bungu un elektriskās ģitāras motīviem. Katrs mūziķis ne tikai interpretē muzikālo materiālu, bet ļauj vaļu intuīcijai veikt negaidītus pagriezienus, un aizvest klausītāju kaut kur tur, tālāk. 

  • Līva Dumpe – balss, klavieres
  • Ketija Ringa-Karahona – flauta 
  • Massimo Imperatore – ģitāra 
  • Omer Govreen – kontrabass 
  • Ilia Rayskin – bungas

Viesis:

Kristīne Cīrule – balss

Koncertcikls “Atmosfēras”. Vasara. Līva Dumpe un kvintets:

Vairāk informācijas: 

https://www.facebook.com/events/1393257771163185

https://www.instagram.com/livadumpe/

Līva Dumpe / Kvintets Latvijas tūre ir iespējama pateicoties “Atmosfēru” kuratoram Edgaram Cīrulim un Latgales Goram.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux