Mājražotāju PAGALMA TIRDZIŅŠ

Mājražotājs Laura Irbe ar zīmolu ’’IRBE’’ audzē ķiplokus un jau otro gadu rīko savā saimniecībā ’’Pagama tirdziņus’’, kuros ikvienam interesentam ir iespējams iegādāties un nodegustēt mājražotāju audzētus, ražotus un gatavotus produktus.

Tirdziņi notiek katru sestdienu no plkst. 9:00-13:00, adresē ’’Jaunklētnieki’’, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, LV-4220.

Tirdziņā iespējams satikt pašus mājražotājus, kuri atbildēs uz visiem jautājumiem, ieteiks, izstāstīs un iepazīstinās ar saviem produktiem.

Mājražotāju vidū sastopamas saimniecības, kas jau otro gadu piedalās tirdziņos – ’’Drupaču lāde’’ ar konditorejas izstrādājumiem, ZS Rubuļi ar dārzeņiem, lauku oliņām, ZS Jaunzemnieki ar krūmmelenēm, ’’Bagātne’’ smiltsērkšķu produkti, ’’Raganiņas rija’’ ziedes, kremi. ’’Bendiku piena aitas’’ aitas piena produkti.

Šogad tirdziņā sastopama arī bioloģiskā saimniecība ’’Ozolzīles’’ ar sīrupiem un liofilizētām našķiem, ZS Pūces ar kaņepju tēju.

Mājražotāju klāsts ik sestdienu var būt mainīgs. Aktuālajam iknedēļas mājražotāju sarakstam

var sekot līdzi IRBE facebook lapā, kā arī pie katra mājražotāja.

Tirdziņi ik gadu sākas ap augusta vidu, kad jaunā ķiploku raža ir novākta un izžuvusi un ķiploki ir gatavi pārdošanai. Tirdziņi notiks ik katru sestdienu līdz IRBE ķiploku sezona būs beigusies.

Pasākuma afiša
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux