Muzikālās apvienības “Raxtu Raxti” jubilejas koncerts

Muzikālā apvienība “Raxtu Raxti” šogad svin 10 gadu jubileju un aicina uz koncertu 22. aprīlī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā.

Koncertā Valmierā skanēs “Raxtu Raxti” zināmākās kompozīcijas, kuras klausītāji iemīļojuši kopš grupas darbības pirmsākumiem, kā arī pavisam jauni skaņdarbi no grupas gaidāmā albuma “Vidū Saule”. Tāpat koncertā izskanēs pavasara laika dziesmas “Raxtu Raxtu” aranžējumā, kas ļaus sajust dabas atmošanos un izbaudīt Saules atgriešanos augstu debesīs.

Muzikālo darbību “Raxtu Raxti” aizsāka ar Imanta Kalniņa mūziku, ko izspēlēja tautas mūzikai pietuvinātā skanējumā, bet darbību turpināja, radot aranžējumus latviešu tautas mūzikai, kā arī radot jaunas oriģinālkompozīcijas, saglabājot latvisko kodu un mūzikas interpretāciju. 
Koncertā piedalīsies:

  • Kristīne Kārkle-Kalniņa – balss, vijoles, kokle
  • Marts Kristiāns Kalniņš – balss, harmonium, klavieres, stabules, oboja
  • Edgars Kārklis – balss, akordeons, dūdas, stabules
  • Armands Treilihs – elektriskais bass
  • Artis Orubs – sitamie instrumenti
  • Ilze Grunte – ģitāras, arfa, mandolīna

Biļetes cena: EUR 12-18. Ar Valmieras kultūras karti biļeti var iegādāties ar EUR 1,- atlaidi. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” un www.bilesuparadize.lv .
Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs. Uzzini vairāk: www.vkc.lv


Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centraprojektu vadītāja komunikācijas unsabiedrisko attiecību jautājumos. Mob. tel.: 28382051, [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux