Muzikālie svētki AR RUDENS SMARŽĀM ZEM LIEPU ZARIEM

Aicinām 13. augustā no plkst. 16.00 pie Plāņu Tautas nama uz svētkiem “Ar rudens smaržām zem liepu zariem”. Tie būs muzikāli baudījumi dažādām gaumēm, iespēja piedzīvot mīlestības iedvesmotus notikumus kopā ar aktieriem, skatoties izrādi, un teicama izdejošanās balles ritmos.

Iesākumā skatuve tiks atvēlēta bērniem, un savas skaistākās dziesmas izdziedās bērnu radošās studijas “Notiņas” Strenču mazie dziedātāji. Viņiem sekos vokālā ansambļa “Vijums” priekšnesumi. Lai uzdziedātu kopā, ansamblis gaida ciemos savus draugus – Matīšu vokālo ansambli. Savas skaistākās dziesmas Plāņos izdziedās arī projekta “Vidzemes Talanti” dalībnieks, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas students Gabriels Zavadskis, bet plkst. 18.00 būs iespēja baudīt laikmetīgā teātra “Volatus” jaunāko iestudējumu – mūziklu “Mīlestības pinekļos”, kurā  galvenie varoņi Adele un Lukass svinēs savas kāzas. Krāsaini tērpi, dažādi pārpratumi un komiskas situācijas, kā arī astoņdesmito gadu populārākās melodijas aktieru izpildījumā sagaida izrādes apmeklētājus.

Plkst. 20.00 viesos tiks sagaidīti tālāki ciemiņi no Latgales – brāļi Auzāni, kuri ieradīsies, lai priecētu Plāņu iedzīvotājus un viesus ar savām skaistākajām dziesmām, bet pasākuma izskaņā zem Plāņu muižas liepām valdīs zaļumballes noskaņa un varēs izgriezt kādu valsi, jo jautrāko deju mūziku atskaņos Mārtiņš Roziņš.

Visas norises Plāņu svētkos varēs baudīt bez maksas. Pasākumā darbosies arī kafejnīca.

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas, komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste,tālr. 26312250

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux