Nodarbība “Kustību prakse labsajūtai”

Tu sēdi un sēdi un sēdi? Ziemas aukstumā un atkušņa drēgnumā stīvums lien kaulos? Domas pinas un skrien un viss krīt uz nerviem?
Tas nozīmē, ka ķermenis prasa uzmanību. Kad ķermenim būs labi, arī dvēsele priecāsies. Laiks iekustēties un izkustēties!

15. februārī plkst. 16.00-18.00 Vecates pagasta bibliotēkā aicinām uz nodarbību “Kustību prakse labsajūtai” laikmetīgās dejas mākslinieces Agneses Bordjukovas vadībā, ierašanās no plkst. 15.30. Pie viena ir arī iespēja kļūt par bibliotēkas klientu vai esošajiem klientiem tikt pie kādas kustīgas literatūras.

Nodarbībā noderēs brīvs apģērbs, zeķes, basas kājas vai kādi ērti maiņas apavi. Priekšzināšanas nav nepieciešamas – nekas iepriekš nav jāmāk, nav arī jāzina, kas ir laikmetīgā deja. Jo tāpat kustēsimies tā, kā mums kā grupai todien sanāks un patiks. Jo galvenais ir labsajūta. Nodarbības piemērotas visa vecuma interesentiem. Laipni lūgti!

Nākamās nodarbības notiks 15. martā un 19. aprīlī plkst. 16.00-18.00.
Kustību prakse norisinās Eiropas Kultūras fonda (The European Cultural Foundation) projekta “Eiropas izaicinājums” ietvaros (#TheEuropeChallenge).

Papildus informācija: t. 26336650, e-pasts [email protected]. Lai garantētu sev vietu nodarbībā gadījumā, ja būs daudz interesentu, aicinām reģistrēties iepriekš, rakstot uz bibliotēkas e-pasta adresi.

Nodarbības "Kustību prakse labsajūtai" Vecates pagasta bibliotēkā
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux