PĀRCELTS! Trešās adventes koncerts “Sijājas sniedziņš”

Uzmanību!

Viena no mūziķiem veselības stāvokļa dēļ 17.decembrī plānotais koncerts “Sijājas sniedziņš” tiek pārcelts uz 23.decembri plkst. 17.00 Kocēnu Kultūras namā. Iegādātās biļetes derīgas uz koncertu 23.decembrī. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

****

Kocēnu Kultūras namā 17. decembrī plkst.16.00 ar koncertprogrammu “Sijājas sniedziņš” viesosies duets “Mediante” un Renārs Veličko.
“Dārgais klausītāju draugs, svētki jau klauvē pie durvīm! Pie zaļas eglītes aicinām tos sagaidīt kopā ar mums – duetu “Mediante” un Renāru Veličko! Koncertprogramma “Sijājas sniedziņš” vecuma ierobežojumu nepazīst. Tā, gluži kā Ziemassvētki, ir piemērota visa vecuma klausītājiem. Tā būs lieliska dāvana, kas turēsies ilgāk nekā vīns, izteiks daudz vairāk nekā apsveikuma kartīte un paliks labā atmiņā vēl ilgi pēc tam, kad svētku pīrāgi būs notiesāti! Programmas kodolu veido stāsti par ziemu un Ziemassvētkiem. Muzikālajā audeklā esam ieauduši gan mūsu oriģinālmelodijas, gan Ingus Ulmaņa, Aigara Voitišķa, Jāņa Lūsēna un citu latviešu komponistu Ziemassvētku dziesmas līdz šim nedzirdētās aranžijās,” stāsta koncerta dalībnieki.
Visi mūziķi ir no Valmieras un 2022.gadā apvienojās M.Rozenfelda dziesmā „Sijājas sniedziņš”, kas guva lielu klausītāju atsaucību un šogad iekļauta arī fonda „Nāc līdzās” koncertos. Pēc dziesmas ieskaņošanas radās iecere par koncertprogrammu ar tādu pašu nosaukumu, „Sijājas sniedziņš” , kuru mūziķi pirmo reizi atskaņoja pirms gada. Šogad sniedziņš turpinās sijāties un priecēt klausītājus Kocēnos.
Ieeja: 5 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzē”. Koncerts notiks pie galdiņiem, vietu skaits ierobežots. Pirms koncerta biļetes varēs iegādāties arī pasākuma norises vietā – Kocēnu Kultūras namā.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux