Pārgājiens VALMIERA – CĒSIS

4. un 5. jūnijā norisināsies divu dienu pārgājiens no Valmieras līdz Cēsīm ar Latvijas Sv. Jēkaba ceļa pārstāvi Sarmīti Līci. Pirmajā dienā tiks mērots ceļš no Valmieras uz Liepu, ceļā baudot Gaujas upes klātbūtni. Dienas laikā tiks noiets 21 kilometru garš ceļš. Savukārt, otrajā dienā ceļu uzsāksim no Liepas pa Līču-Lanģu klinšu takām un turpināsim doties uz Cēsīm gar Gaujas upi, mērojot 23 kilometru garu ceļu.

Pārgājiena sākums pie Valmieras Svētā Sīmaņa luteriskās baznīcas, Bruņinieku ielā 2,  plkst. 9.30.  

Pirms tam automašīnas atstāsim Cēsīs, pārgājiena finišā, un ar vilcienu Cēsis – Valmiera plkst. 8.38 dosimies uz pārgājiena sākumu Valmierā. Nakšņošanai līdzi ir jābūt guļammaisam.  

Ir iespēja pievienoties arī uz vienas dienas pārgājienu, pašam organizējot savu nokļūšanu uz un no pārgājiena. Otrās dienas sākums pie autobusu pieturas “Lode” Liepā plkst. 9.00.  

Pieteikšanās obligāta, rakstot uz e-pastu: [email protected] un nosūtot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Sīkāka informācija pa tālr. 29119121 vai rakstot uz to pašu e-pastu.  

Pēc apstiprinājuma saņemšanas, lai pabeigtu reģistrāciju, jāveic ziedojums – dalības maksa – ZIEDOJUMS CEĻA UZTURĒŠANAI – 7 eur. Camino Latvia rekvizīti: Latvijas Sv. Jēkaba ceļa asociācija, a.s. Swedbank, LV60HABA0551046576979

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux