POP-UP restorāns ar Ritvaru Tomu Loginu

Šī rudens sākumā esam sagatavojuši īpašu – vasarīgi rudenīgu piedāvājumu saviem viesiem! 24.septembrī pie mums Mujānu biedrības namā 3 kārtu pusdienas gatavos pavārs un kulinārijas entuziasts, kurš ir arī profesionāls Jaunā Rīgas teātra aktieris Ritvars Toms Logins. Ēdienkarte pamatā veidota tā, lai ēdienu pagatavošanā pēc iespējas tiktu izmantoti Kocēnu apvienības mājražotāju produkti, kas prasmīgi pārvērsti gardās pusdienās.

Kā saka Ritvars Toms: “Ēdienkartes pamatā ir divi iedvesmas avoti – Mujānu biedrības nama apkārtnē esošie mazie ražotāji un zemnieku saimniecības ar to izcilajiem produktiem, kā arī laiks – septembra beigas. Pārejas periods, kurā pēdējās atmiņas par vasaru saplūst ar dzestru rudens pilnbriedu un melanholiju! Šo sajūtu arī ietērpu ēdienkartē, apvienojot pēdējos vasaras dārzeņus un zaļumus ar sātīgajiem rudens produktiem.”

Ritvars Toms Logins ir Jaunā Rīgas teātra un kino aktieris, kurš ārpus savas aktiera profesijas jau 10 gadus nodarbojas ar mūsdienu Latvijas garšu meklēšanu. Pieredzi guvis, strādājot labākajos restorānos Latvijā un ārvalstīs. Vairāku kulināro projektu autors un līdzautors, bijis eksperts un žūrijas loceklis gastronomijas konkursos, veido kulinārās meistarklases, kā arī četrus gadus vadījis Latvijas radio raidījumu “Piecas garšas”.

Savu pusdienošanas laiku plkst. 12:00, 14:00  vai 16:00 iespējams pieteikt, rakstot [email protected], zvanot 29829588 vai caur mājas lapu www.mujani.lv.

Mujānu biedrības nams ir reģionam unikāls Pirmās Latvijas Republikas sabiedriskās mūra – koka arhitektūras paraugs, kas saglabājis savu autentiskumu, fasāžu un iekštelpu apdari, kā arī vērtīgus interjera etnogrāfiskus būvgaldniecības elementus. Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas darbiem, nu Mujānu biedrības nams ir pilnībā atjaunots, saglabājot tā vēsturiskos elementus – koka lubiņu jumtu, būvgaldniecības elementus, autentiskas otrā stāva durvis un logus, kā arī skatuves un zāles grīdu.

Šobrīd Mujānu biedrības nams tiek veidots kā unikāla kultūrvieta dažādu pasākumu rīkošanai ārpus pilsētu un pagastu centriem ainaviskā lauku teritorijā, kā arī kļuvis par tūrisma apskates objektu, ņemot vērā ēkas atrašanos bijušajā Mujānu muižas teritorijā, gan tā kultūras pieminekļa statusu.

Sīkāka informācija par Mujānu biedrības namu meklē: www.mujani.lv un seko mums arī facebook: https://www.facebook.com/mujanubiedribasnams

Informāciju sagatavoja: Dace Kitnere, 29829588

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux