Sacensības KRONIS Vaidavas triatlons

Svētdien, 3. jūlijā, Valmieras novada Vaidavā jau 35. reizi norisināsies sacensības “KRONIS Vaidavas triatlons”, kas vienlaikus būs arī Latvijas kausa posms triatlonā. Sacensību centrs atradīsies Vaidavā, Parka un Ezera ielu krustojumā.

Ņemot vērā vecuma grupu un sagatavotības pakāpi, dalībnieki startēs šādās distancēs: peldēšana 0,1 km + riteņbraukšana 5 km + skriešana 1 km; 0,375 + 10 + 2,5 km. Šogad piedāvāta arī Vaidavas Standarta distance (1,5 km + 40 km + 10 km), kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts standarta distancē.

Bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē, skrienots pa ūdeni, braucot ar velosipēdu un skrienot. Tāpat kā iepriekšējos gados, sacensībās iekļauta arī grupa “Pirmais triatlons”, kurā aicināts piedalīties ikviens, kurš sasniedzis 13 gadu vecumu un vēlas izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē! Dalībniekiem, kuri startēs grupā “Pirmais triatlons”, būs jāapliecina, ka nav iepriekš piedalījušies un startējuši triatlona sacensībās pasaulē.

Aicinām sacensībām reģistrēties laikus, taču būs iespējams reģistrēties arī sacensību dienā reģistratūrā laika posmā no plkst. 8.00 līdz plkst. 10.00.

Informējam, ka 3. jūlijā no plkst. 10.30 līdz plkst. 15.30 saistībā ar triatlona sacensībām plānoti satiksmes ierobežojumi – iebraukšana un izbraukšana Vaidavā pa ceļu “Druļļi-Jāņkalni-Ķikuti-Vaidava”, pa Gaujas ielu. Sabiedriskā transporta satiksme netiks traucēta.

Sacensības “KRONIS Vaidavas triatlons” organizē Latvijas Triatlona federācija sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un biedrību “Radošā pietura”.

Plašāk: www.sportlat.lv.

Informāciju sagatavoja: Vilma Alberinga, Valmieras novada pašvaldības, Sporta pārvaldes Sporta organizatore, E-pasts: [email protected]

Informāciju sagatavoja: Monta Freivalde, Valmieras novada pašvaldības, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas, komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste, E-pasts: [email protected], Mob.tālr.: 64207150

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux