Sadziedāšanās koncerts SURABLĀSE SKAN

Valmieras Kultūras centra senioru koris Sudrablāse (diriģente Solvita Eliņa) piektdien, 17. jūnijā, plkst. 17.00 aicina uz sadziedāšanās koncertu – Sudrablāse skan – Valmieras sākumskolas amfiteātrī (Leona Paegles iela 40A).

Sudrablāse aicina ikvienu koncertā gan klausīties, gan dziedāt līdzi iemīļotām un labi zināmām dziesmām par Gauju, Valmieru un cilvēka dzīvi. Koris izpildīs tādas dziesmas kā: Gaujas laivinieks, Paši skaistākie vārdi, Dziesma Valmierai, Visas upes klusu tecēj, Krauklīt’s sēž ozolā un citas.

Kora Sudrablāse prezidente Inta Veinberga pastāstīja, ka, līdzko atkal bija iespējams visiem satikties klātienes mēģinājumos, seniori ar lielu prieku devās uz mēģinājumiem, izmantoja katru iespēju dziedāt un būt kopā. “Šīs tikšanās un dziedāšana mums dod motivāciju dzīvot! Korī esam dažāda vecuma dalībnieki – mums ir divas 90 gadus vecas kundzes ar labām balsīm, kuras joprojām čakli apmeklē mēģinājumus, sastāvā ir arī dāmas, kurām vēl tikai pāri 50 gadiem. Pārstāvam plašu vecuma amplitūdu, taču mūs vieno vēlme dziedāt – tas ir pats galvenais! Laika posmā, kad nevarējām uzstāties publiski, dziedājām savam priekam – paši sev, taču pavasarī koris jau ir koncertējis Valkā, Salacgrīvā un Inčukalnā. Šajos koncertos uzstājamies kopā ar mūsu draugiem – citiem senioru koriem,” saka Inta Veinberga, kolektīva vārdā paužot aicinājumu rudens sezonā korim pievienoties jaunus dalībniekus – gan kungus, gan dāmas.

Lietus gadījumā koncerts notiks Valmieras sākumskolas aktu zālē. Ieeja bez maksas. Visi laipni aicināti!

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos, Mob. tel.: 28382051, e-pasts: [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux