Sedas pilsētas svētki un moto parāde

20. augustā aicinām uz Sedu kopīgi svinēt svētkus! Tie sāksies plkst. 12.00, kad pie Sedas Kultūras nama pašdarbības kolektīvi izdziedās skaistākās dziesmas un izdejos jestrākos deju soļus. Koncertā piedalīsies ansamblis “Sudāruška”, austrumu deju grupa “Arābija”, Zumba dejotājas, deju grupa “My Way”, senioru deju kopa “Madaras”, folkloras kopa “Mežābele”.

Sportiskāk noskaņotie svētku apmeklētāji varēs piedalīties sporta aktivitātēs, izmēģinot mobilo virvju trasi “Turies!”, bet jaunākie pasākuma apmeklētāji varēs izbaudīt atpūtu piepūšamajās atrakcijās un putu ballītē.

  • Lai katra maltīte mums būtu kā svētki un pārsteigums, svētku organizatori plkst. 13.30 piedāvā gardēžiem piedalīties maksas meistarklasē, kurā kopā ar šefpavāri, ēdināšanas tehnoloģi “Tiamo Grupa” radošo direktori Daigu Veismani tiks gatavotas dažādas saldās un sāļās uzkodas. Maksa – 10 eiro. Pieteikšanās līdz 18. augustam, zvanot pa tālruni 28323986.
  • Plkst. 15.00 Sedas pilsētas bibliotēkā būs tikšanās ar gleznotāju Leonu Sevastjānovu. Interesentiem būs iespēja aplūkot mākslinieka gleznu izstādi, kā arī smelties pieredzi un padarboties radoši kopā ar gleznotāju.
  • Plkst. 17.00 Sedas Kultūras namā notiks Bērzaines amatierteātra izrāde – Roberts Lukss “Vecie draiskuļi”. Iestudējuma režisors Andris Liepiņš. Bet plkst. 18.30 muzicēs latviešu mūzikas kapela “Ziņģes brāļi” no Bauskas.
  • Pasākumam turpinoties, emocionālais spriegums pieaugs, jo plkst. 20.20 sāksies moto parāde, ko organizē biedrība “Vēja brāļu ordenis STAKELN” sadarbībā ar Strenču Kultūras centru. Motociklistu pulcēšanās no plkst. 19.30 pie Sedas dzelzceļa stacijas.

Pēc moto parādes brauciena pa Sedas ielām sāksies Streetfighter Harley Davidson Stunt – triku braucieni kopā ar moto triku meistaru Jāni Rozīti. Pamatīgs troksnis, kas paceļ adrenalīna līmeni, kūpoša gumija un triki, kas pārsteidz un izbrīna ikvienu. Tās ir sajūtas un emocijas, vērojot triku braucienus. To visu varēs izbaudīt Sedas pilsētas centra aplī.

Svētku diena izskanēs disko noskaņās, kad Dj UGA Sedas Kultūras nama lielajā zālē sildīs diskosoli. Ieeja uz diskotēku – 3 eiro.

Visas dienas garumā atspirdzinājumus un uzkodas piedāvās vietējais uzņēmējs – kafejnīca “Kauči”. Vēl tikai jāpiebilst, ka sabiedriskā transporta pasažieriem, kuri ieradīsies uz svētkiem no Valmieras puses vai vēlēsies doties projām no svētkiem Valkas virzienā ar reisu Valmiera – Seda – Valka, kas atiet no Sedas plkst. 21.23, nāksies mazliet pastaigāt kājām, jo autobusa pietura no pilsētas centra būs pārcelta pie dzelzceļa stacijas.

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas, komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste tālr. 26312250

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux