Starptautiskais disku golfa turnīrs

No 22.-24.jūlijam Valmierā disku golfa parkā “Pauku Priedes” norisināsies viens no starptautiskā disku golfa turnīra “Innova Baltic Tour” posmiem. Turnīrā piedalīsies vairāk kā 90 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Amerikas Savienotajām Valstīm. Valmieras posma uzvarētāji sadalīs iespaidīgas naudas balvas.

Disku golfa trofejas tiks izcīnītas sešās grupās – Pro Open (vīriešu augstākā grupa), Pro Master 40+ (vīrieši vecumā virs 40 gadiem), Pro Open Women (sieviešu grupa), Recreational (vīriešu otrā divīzija), Novice (iesācēji) un Junior18 (jaunieši līdz 18 gadiem). Augstāko vietu ieguvēji saņems vērā ņemamas naudas balvas, kā arī daudz dažādu praktisku balvu no sacensību atbalstītājiem.

Turnīra direktors Gatis Rudiņš pauž savu gandarījumu par paveikto: “Vislielākais prieks ir par nopelnīto uzticību organizēt šāda līmeņa turnīru tikai gadu pēc trases atvēršanas. Esam ieguldījuši lielu darbu, lai trase būtu lieliskā kondīcijā, ceram, ka spēlētāji un skatītāji to novērtēs. Visi valmierieši un pilsētas viesi ir laipni aicināti iepazīt disku golfa spēli, vērojot augstākā līmeņa spēlētājus darbībā!”.

Paldies turnīra atbalstītājiem par sagādātajām balvām: SIA “Sportland”, SIA “DiscSport”, SIA “Mana Meža vērtība”, Valmieras novada pašvaldība, “Vidzemes Mērnieks”, “LVKV”, “KEEL design” T/c “Valleta”, “Valmiermuižas alus”, “Sajūtu Parks”. Vairāk informācijas par turnīru “Pauku Priedes” Facebook lapā: https://www.facebook.com/diskugolfsvalmiera.

Disku golfs ir strauji augošs individuālais sporta veids, kuru spēlē ar speciāliem lidojošajiem diskiem. Spēles mērķis ir ar pēc iespējas mazāk metieniem iemest lidojošo disku disku golfa grozā. Standarta trases lielums ir 18 grozi. Uzvarētājs ir tas, kurš visu trasi ir izspēlējis ar vismazāk metieniem.

Informāciju sagatavoja: Kārlis Kozulāns, Turnīra direktora asistents, Tel.: 28358432, E-pasts: [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux