Tikšanās ar zīmola DANA AR KASTI autori Danu Gulbi

Pavasaris klāt! Īstais laiks lielajai mājokļa un drēbju skapja tīrīšanai. Kā to paveikt vienkārši un efektīvi? Aicinām Tevi 26. aprīlī plkst. 19.00 uz tematisku tikšanos “Kārtība vidē un prātā” ar zīmola “Dana ar kasti” autori Danu Gulbi Valmieras Kultūras centrā.

Sarunas “Kārtība vidē un prātā” laikā tiks aplūkoti svarīgākie ieteikumi, biežākās kļūdas un efektīvākie risinājumi, lai ikvienam izdotos ieviest paliekošu kārtību savās mājās. Iegūtās zināšanas palīdzēs paraudzīties uz savām mājām un sevi no jauna skatupunkta, un, iespējams, palīdzēs pieņemt daudz drosmīgākus lēmumus.

Tikšanās laikā uzzināsi:
– atbildi uz jautājumu “Kāda jēga kārtot māju?”;
– kāpēc līdz šim ieviestā kārtība ātri pazūd;
– ko darīt, ja žēl izmest nevajadzīgo;
– pamatprincipi un soļi jebkuras telpas sakārtošanai;
– piemēri un praksē pārbaudīti ieteikumi;
– kā sadzīvot vienās mājās, ja izpratne par kārtību ir atšķirīga.

Dana Gulbe ir organizēšanas konsultante un zīmola “Dana ar kasti” autore. Dana dalās praktiskos un katram pieejamos ieteikumos, kā paliekoši sakārtot ne tikai savas mājas un priekšmetus, bet izmantot iegūtās zināšanas arī savu mērķu un prāta sakārtošanai. Dana ir praktizējošs koučs, grāmatas “Sakārto māju, sakārto prātu” autore, bet viņas sekotāju skaits sociālajos tīklos jau mērāmos desmitos tūkstošu. 

Valmieras kultūras kartes īpašniekiem, uzrādot kultūras karti, biļetes cena ir 2 EUR. Biļetes cena bez kultūras kartes – 5 EUR. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē” un www.bilesuparadize.lv

Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Informāciju sagatavoja: Līga Tarbuna, Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos, Mob. tel.: 28382051, [email protected]

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux