V-muiža Tuning Show Off 2022

Pēc gada pārtraukuma 2022.gada 15.oktobrī plkst.12.00 V-Muiža tuning aicina uz Valmieras novada Mūrmuižas brīvdabas estrādi, lai noslēgtu aktīvo auto pasākumu sezonu pasākumā V-muiža tuning Show off 2022.

Pasākuma atklāšana paredzēta plkst. 12.00 , auto entuziastu norises vietā var ierasties jau no plkst.10.00 .Aicināti visi auto mīļi neatkarīgi no iecienītās auto markas – būs iespēja atrādīt savu auto, apskatīt citu veikumu, smelties iedvesmu jauniem projektiem, iepazīties ar domubiedriem un brīvā atmosfērā pavadīt dienu!

Paredzētas dažādas aktivitātes ar atbalstītāju pārsteigumiem, radošo vietu bērniem un cukurvati, būs iespēja iemūžināt atmiņas fotokastē (maksas pakalpojums) un tradicionālā V-Muiža Tuning uz ugunskura vārītās zupas baudīšana! Tā kā pasākums notiks ārā, aicinām būt gataviem jebkādiem laika apstākļiem. Pasākuma aptuvenais ilgums 4 stundas.

Pasākumā var tikt fotografēts un filmēts, materiāls tiks izmantots sociālajos tīklos.

Dalība un ieeja “piemet jaunam projektam”. Pasākumu organizē V-Muiža tuning- draugu apvienība, kurus vieno interese par mašīnām, to pārveidošana,vizuāla uzlabošana un savu projektu atrādīšana tuvākos un tālākos pasākumos.

Informāciju sagatavoja: V-muiža pārstāve, Kitija Bērziņa

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux