Valmieras novada atklātās veterānu – senioru sporta spēles 2022

17. septembrī Valmierā notiks “Valmieras novada atklātās veterānu – senioru sporta spēles 2022”, kurās dalībnieki varēs sacensties dažādos sporta veidos: volejbolā, futbolā, peldēšanā, svara stieņa spiešanā guļus, vieglatlētikā, kā arī piedalīties īpaši senioriem veidotās sportiskās aktivitātēs, kas būs pa spēkam ikvienam.

Sacensībās aicinātas piedalīties gan komandas, gan individuāli dalībnieki atbilstoši pārstāvētā sporta veida noteiktajām vecuma grupām. Savukārt citās sportiskajās aktivitātēs aicināti piedalīties visi, kas jūtas sirdī jauni, jo pasākuma galvenā būtība ir saturīga laika pavadīšana ar vieglām sportiskām aktivitātēm, kas neprasīs lielu fizisko piepūli, bet garantēs izkustēšanos un jautrību.

Pieteikumus individuālajām vai komandu sacensībām lūgums iesniegt līdz 9. septembrim, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot konkrētā sporta veida kontaktpersonai. Plašāka informācija pieejama Valmieras novada mājas lapā.

Pēc aktīvās dienas, sacensību dalībniekiem paredzēta arī noslēguma balle, kurā būs iespēja ar domubiedriem apspriest dienā piedzīvoto, apsveikt vienam otru ar rezultātiem, kā arī izdejoties dzīvās mūzikas pavadībā. Norises vieta tiks precizēta pēc pieteikto dalībnieku skaita dalībai noslēguma pasākumā.

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar konkrētā sporta veida kontaktpersonu vai projekta koordinatori elektroniski, rakstot uz e-pastu: [email protected], vai zvanot +371 25971154.

Veterānu sporta spēles Valmiera
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux