Valmieras novada futbola čempionāts

Sākot no 1. jūnija, kad no plkst.16.00 norisināsies čempionāta 1. kārta, šovasar Valmieras Olimpiskā centra futbola laukumā notiks Valmieras novada futbola čempionāts, kas pēc vairāku gadu pauzes iezīmēs Valmieras amatieru futbola atdzimšanu.

Katrā komandā ir jābūt pieteiktiem vismaz astoņiem spēlētājiem, skaits nedrīkst pārsniegt 15 spēlētājus. Čempionāts un spēles norisināsies pēc FIFA noteikumiem, un to ilgums būs divi 20 minūšu gari puslaiki. Galvenais noteikums paliek nemainīgs – Valmieras novada futbola čempionātā nevarēs piedalīties spēlētāji, kuri ir pieteikti Latvijas vai kādas citas valsts divu spēcīgāko līgu čempionātos. Nolikums lasāms mājaslapā www.valmierasfutbols.lv.

Valmieras novada futbola čempionātu rīko biedrība “Sporta klubs MPS”, atbalsta biedrība “Skudras Spēka Cilts” un Valmieras novada pašvaldība.

Par iespēju atbalstīt čempionāta norisi lūdzam sazināties ar rīkotājiem, zvanot pa tālruni 29331105 vai rakstot uz [email protected].

Informāciju sagatavoja: Ivo Dobenbergs, Valmieras novada čempionāta futbolā rīkotāju pārstāvis un Zane Bulmeistare, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece, tālr. 26443410

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux